Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Influencerka Tereza Šulc kritizuje celebrity: Žádné pásy a špatné sedačky. Nedbají na bezpečnost dětí v autě

Influencerka Tereza Šulc kritizuje celebrity: Žádné pásy a špatné sedačky. Nedbají na bezpečnost dětí v autě
Zdroj: instagram/Tereza Šulc, Agáta Prachařová
+ Dalších 10 fotografií
Kritika
Bezpečí dítěte je pro každou matku to nejdůležitější. Tím se řídí i influencerka Tereza Šulc. Proto ji také šokovalo, když si všimla, jak některé známé osobnosti jezdí s dětmi v autě. Na volné pásy a nevhodnou sedačku je proto upozornila. To se ale některým nelíbilo a začali kritizovat její výchovu. Na možné ohrožení dítěte při jízdě v autě ale celebrity upozornili i jejich sledující.

Mladá dvojnásobná maminka Tereza Šulcová je známá tím, že chce pro své dvě děti jen to nejlepší. Snaží se proto na svých sociálních sítích šířit osvětu, jak například zajistit bezpečí dětí během jízdy v autě. Nedávno se dokonce nebála uvést jako špatný příklad herečku Agátu Prachařovou (35) a tenistku Lucii Šafářovou (33). Ty totiž na Instagramu zveřejnily fotografie svých dětí, které nebyly správně připoutané nebo seděly ve špatné autosedačce.

Bezpečí na prvním místě

"Vozte své děti bezpečně! Opravdu to nemyslím rýpavě. I já bych chtěla vědět, že tohle není úplně ok," napsala influencerka. Dodala, že Prachařová nechala své dceři Mie příliš volné pásy a Šafářová má u autosedačky své dcery Leontýnky příliš vysoko hlavovou opěrku, sedačka je pro malou holčičku veliká a takové dítě patří do vejce. Její rady však některé lidi pobouřily. "Bylo by vám příjemné, kdyby vás některá z maminek označovala v instastories, co děláte špatně vy?" napsala Šulcové žena do zpráv a začala odsuzovat její výchovu dětí. "Třeba ohledně Maxíka, proč asi dělá blbosti skoro o půlnoci. Když ho necháte, tak se nedivte. Režim vám nic neříká," dodala ve zprávě.

Na to však dvojnásobná maminka ihned reagovala a upozornila, že kvůli špatnému režimu jí dítě neumře. "Nikdo do mě nenapálí autem a dítě mi nevylítne ze sedačky. Tady stačí tak málo, aby rodič vozil své dítě správně a kdyby se nedej bože něco stalo, rozhodně následky nebudou tak fatální," objasnila Šulcová.

Nesprávné jednání

Kritiku však Agáta Prachařová neschytala jen od Terezy Šulcové. U příspěvku s nevhodně připoutanou Miou se totiž setkala s negativními komentáři. "Já když vidím u vás to poutání dětí v sedačce," komentovala žena. Na to herečka jen odvětila, že auto zrovna stojí. Některým lidem to však stále nedalo a ptali na bezpečí dcery dál. "Nebojíte se o dceru, když při jízdě nepoužívá pásy tak, jak by měla?" dotazovala se další žena. Odpovědi se však už nedočkala.

Ještě většího pranýřování se dočkala přítelkyně Tomáše Plekance (37), Lucie Šafářová. Správná autosedačka u malého miminka je totiž podle matek to nejdůležitější. "Škoda jen té příšerně velké sedačky pro takové malé mimčo a pásů, co by při nehodě byly k ničemu," napsala k fotografii Luciina sledující. Na to tenistka jen reagovala tím, že chtěla roztomilé dívence při čekání na tatínka v autosedačce ulevit. Takové tvrzení je však podle lidí nepravdivé. "Za mě je to spíš horší, než kdybyste nechala miminko spát správně utažené. Takto se vám nezdravě sesunulo," odpověděla drsně sledující. Dodala, že je Lucie známá osobnost a měla by mít takové věci více nastudované.

Související články

Další články