Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Influenceři Like House prokoukli Agátinu hru: Ta půjde i přes mrtvoly, tvrdí

Agáta Hanychová vilu Like House 2 již opustila.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 3 fotografie
like house 2

V dnešní epizodě Like House Night Show se influenceři reality show nevybíravě pustili do Agáty Hanychová (36), která nedávno opustila vilu. Vše začalo, když společně sledovali v televizi první díl, ve kterém Agáta udělila dislike Terce. Influenceři tak vyhodnotili její chování jako falešné. "Prý se snaží tvářit přátelsky, ale jde přes mrtvoly."

"Dislike bych dala asi Tereze, protože mi přijde, že je nejmíň v uvozovkách influencerka a působí tady trošku jinak, než jak se prezentuje na svém Instagramu. Třeba co se týče odpadků. Říkala jsem jí, že to tady budeme nějak třídit, když je to její doména, a tak nějak se toho neúčastnila, to mě u ní zamrzelo," vysvětlovala v první epizodě Agáta Hanychová, která vilu Like House 2 již opustila.

Od Agáty je to podpásovka

Její vyjádření se nelíbilo ani Terce, ani ostatním influencerům. "Terka na tohle bude určitě reagovat. Vůbec mi nepřišlo, že by se Agáta takhle k Terce chovala. Celou dobu mi spíš přišlo, že je nadšená, že je Terka do tý vědy, takže tohle byla trošku podpásovka," komentovala situaci Yababy.

"Bylo fakt divný to slyšet. V reálu mi nic neřekla. Teď se cítím trochu zrazená a dám si od ní větší odstup," reagovala Terka.

A jak vnímala nepříjemnou situaci samotná Agáta? "Netušila jsem, že skoro všechno, co v tom díle je, se odehrává ve zpovědnici, takže v ní musím nějak víc taktizovat. Mezi mnou a Terkou to vyznělo tak, že jsem ji vyhejtovala za to, že mi nechtěla ukázat, jak třídit odpadky. Terka je naštvaná, což já chápu, ale nemyslela jsem to tak, jak to v té televizi vyznělo."

Byla jsem varována: Agáta prý chodí přes mrtvoly

Nepříjemná situace podnítila hlubší diskuzi influencerů o působení Agáty ve vile. "Začíná se mi nelíbit, jakým způsobem se tady Agáta prezentuje a chová. Přijde mi, že se snaží z nás všech udělat nemožné lidi, kteří po sobě neuklízejí, nerozumí influencingu a tak dál. To se potvrdilo v prvním díle, kde to řekla o Terce nahlas," rozpovídala se před kamerou Yababy.

"Sama nám řekla, že si zakládá svoji kariéru na bulvárních článcích, a tady se snaží prezentovat, že je naštvaná, že o ní bulvární články vychází. Už jsem z těch jejích taktik unavená, začnu si na ni dávat pozor, ostatně jsem byla varována staršími lidmi ze šoubyznysu. Prý se snaží tvářit přátelsky, ale jde přes mrtvoly," svěřila se Terka a doplňuje:
"To, že si sem přišla dělat byznys, je jedna věc, ale musíme spolu vycházet. Napřímo nám nějak neubližuje, ten čas s ní je reálně v pohodě, jenom je to falešný."

Druhá řada reality show LIKE HOUSE pokračuje dnes v 18.10 a ve 22.20 na novém kanále Prima SHOW.

Související články

Další články