Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Influencer Tomáš Zástěra: Na rande naslepo zásadně nechodím, jednu nabídku jsem ale přijal

Rande díky Instagramu. Influencer Tomáš Zástěra sklízí plody za hodiny strávené na telefonu
Zdroj: Martin Procházka/Extra.cz
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
randíčko

Moderátor Tomáš Zástěra (42) se do povědomí široké veřejnosti dostal zejména díky účasti v nejdrsnější reality show Survivor Česko & Slovensko, kde si ho oblíbila celá řada diváků, kteří se zrovna neřadí mezi posluchače rádia Evropa 2. Po svém návratu se moderátor s vervou pustil do obstarávání svého instagramového účtu. Snaží se svému profilu dodat vlastní invenci, což se mu díky jeho pověstnému ostrovtipu daří více než dobře, a svět sociálních sítí baví příspěvky okořeněnými správnou dávkou nadsázky. V rozhovoru pro eXtra.cz mimo jiné prozradil, jak dopadlo jeho instagramové rande naslepo. 

Rande přes Instáč?

Moderátor Tomáš Zástěra zažívá novou etapu svého života. Vzal na milost sociální sítě a nyní se může hrdě řadit mezi české influencery. "Myslel jsem si, že jsem odpůrce sociálních sítí, ale nakonec jsem zjistil, že když jsem do toho hozenej a někdo strávil ten čas budováním toho profilu, tak jsem si říkal, proč toho nevyužít," uvedl moderátor Evropy 2, který se po svěření svého "mrtvého" instagramového profilu do rukou kamarádky a kolegyně Zorky Hejdové stal takřka přes noc influencerem. K tomu, aby se svému Instagramu začal věnovat naplno, ho podle jeho slov ponoukal i jeho táta, kterému je přes sedmdesát let.

"Tak jsem si řekl, že to zkusím a zkusím to malinko jinak, což je lehké říct, ale pak je to těžší zvládnout. Tak v tom plavu, jak nejlépe umím," dodal moderátor, který se snaží vybírat si pouze ty spolupráce, které pro něj mají nějaký smysl a jsou autentické, nebo alespoň zábavné. Zástěra navíc bez okolků přiznal, že se z jeho aktivity na sociálních sítích stal dobrý přivýdělek.

Účastí v reality show Survivor Tomášova popularita značně stoupla a stal se samozřejmě i idolem srdcí mnoha dívek a žen. Ty se jistojistě mohou přetrhnout, aby si jich bývalý kapitán kmene Mao všiml. Bylo tedy nasnadě "vyšpiónit", jestli z té záplavy vzkazů káplo nějaké to randíčko. "Na rande naslepo zásadně nechodím," smál se Zástěra. "Nepřijímal jsem žádné nabídky, ale jednu jsem přece jen přijal," kápl po chvíli pro eXtra.cz božskou. "Dopadlo to dobře, viděli jsme se. Proběhla nějaká ta sklenka vína a příjemná konverzace," prozradil a soudě podle tajemného výrazu v jeho tváři je možné, že se za onou příjemnou konverzací skrývalo ještě něco navíc.

Hodiny u telefonu

"Zároveň se z toho ale stala další práce, která je víceméně na plný úvazek, a najednou člověk zjišťuje, co všechno musí splnit a kde jsou ty závazky, co si člověk neuvědomuje. Dříve jsem slovo influencer považoval skoro za sprostý, a najednou zjišťuju, že za tím opravdu stojí spousta úsilí, aby to vypadalo hezky, mělo to nějaký náboj nebo humor, takže je za tím spousta příprav, práce, natáčení, střihu, a tak dále," uvedl Zástěra.

Zástěra ve svých 42 letech propadl kouzlu sociálních sítí a velmi dobře si uvědomuje, že nyní tráví na svém telefonu mnohem víc času než dřív. "Aktuálně mi to píše zhruba pět hodin u obrazovky telefonu denně," prozradil novopečený influencer. "Člověk nad tím uvažuje téměř neustále, takže dříve, než jsem si šel lehnout, měl jsem čistou hlavu, teď mi v ní běží, co všechno ještě musím vytvořit a jaké nápady tomu dát," dodal s tím, že se musí aktivně snažit, aby na to nemyslel a hezky usnul.

"Vždy je potřeba to na někoho svést a úplně za všechno samozřejmě může Zorka, za celý můj život," posteskl si naoko moderátor. "V tomto případě bych rád řekl, že za život v dobrém slova smyslu, protože rozjela tohle a i ta soutěž mi pomohla, abych měl více práce, a lidé, kteří mě dříve neznali, mě teď znají a je to docela pěkné," dodal Tomáš závěrem.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy