Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Indický chlapec je považován za boha kvůli svému nádoru: Sám však neskutečně trpí!

Chudák sirotek!
Zdroj: profimedia.cz
Devítiletého chlapce považují lidé ve vesnici na severovýchodě Indie za reinkarnovaného boha kvůli jeho nádoru v obličej. Sám chlapec má však nepředstavitelně těžký život a nádor mu ho nijak neulehčuje. Nemůže pomalu ani jíst, mluvit a trpí nepředstavitelnými bolestmi.

Devítiletý chlapec z Indie nemá vůbec jednoduchý život. Přestože ho lidé považují za boha, trpí obrovskými bolestmi. Za všechno může jeho nádor v obličeji, kvůli kterému nemůže pořádně jíst a mluvit.

Všechno způsobila nemoc zvaná encefalokéla. Jedná se o velmi vzácnou poruchu, kvůli které se dostává mozek skrze lebku ven, což způsobuje, že se na hlavě dítěte objevuje měkký útvar, který je krytý kůží.

Chlapeček je navíc sirotek, takže nemá žádnou psychickou podporu ve své rodině. Policie ho našla úplnou náhodou, když se toulal v jedné z místních vesnic, V současné době se stará o chlapce jedna nevládní organizace.

Nyní je v rukou lékařů a jeho stav je velmi vážný. I přesto doktoři doufají, že se jim podaří vrátit chlapcův obličej do původního stavu.

Související články

Další články