Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Indickou restauraci v Brně zavřeli: Kuchaři se brodili v TRUSU, přes ruce jim běhaly MYŠI!

Zdroj: potravinynapranyri.cz
+ Dalších 6 fotografií
Odporná špína
Indická restaurace New Bambay v brněnské ulici Úvoz musela zavřít. Došlápli si na ni inspektoři ze Státní zemědělské a potravinářské inspekce (SZPI), kteří po otevření dveří do kuchyně zůstali s pusou dokořán. Pohled na takový svinčík se jim dlouho nenaskytl!

Inspektoři kosí v Brně jeden podnik za druhým. Před několika dny podrazil hmyz a špína nohy asijskému bistru na hlavním nádraží moravské metropole, teď to zase schytala indická restaurace v ulici Úvoz.

Restaurace, která leží nedaleko historického centra druhého největšího města Česka, je uzavřena od 15. října. A zdá se, že bude trvat ještě dlouho, než ke stolům opět usednou hosté.

Zkušenému oku kontrolorů ze SZPI totiž nemohl uniknout výskyt živých myší a jejich všudypřítomného trusu. Provozovatelům podniku se tento zásadní nedostatek zatím nepodařilo odstranit. Provozovna je zároveň nezabezpečená před pronikáním škůdců, kteří tak pravidelně poškozovali potraviny. Z toho, že i pak mohly být nabízeny zákazníkům, běhá mráz po zádech.

Jakmile se majitelům restaurace podaří nedostatky zlikvidovat, čeká je další kontrola. Až potom budou moct znovu otevřít. Je ale velkou otázkou, zda se na takové místo přijde ještě někdo dobrovolně najíst.

Jedli jste v této restauraci? Nebo znáte další podnik, v němž panují podobně otřesné podmínky? Napište nám na e-mail redakce@extra.cz.

Související články

Další články