Herečka Rani Srani už zřejmě začíná tušit, v čem je tady háček. Na Facebooku se ráda chlubí tím, kolik má právě fanoušků. Jenže její statusy jí komentují především Češi, a ne moc lichotivým způsobem.

Všichni ji sledují hlavně kvůli jejímu příjmení Srani, které Čechům připomíná exkrementy. A tak se navzájem předhánějí v tom, kdo její příjmení použije v tom nejlepší kontextu.

Ke statusu, kdy se Rani chlubí 9400 fanoušky, se zapojili snad jen Češi. „Super! Važ si toho, že ne*ereš sama, ale s*re s tebou dalších 9400 lidí,“ píše pod její status jeden uživatel. „Tolik? Až jsem se z toho po*ral,“ píše další. „I když je večer, vypadáš spokojeně vy*raná jako po ránu,“ dělá si z jejího jména legraci další.

„Stejně by mě zajímalo, jestli už ví, o co se jedná s tou popularitou a komenty. Já být jí, tak se na to vy*eru,“ píše další. Indka si asi začíná uvědomovat, že tak úplně nepůjde o její hereckou kariéru. Může být ale ráda, že má tolik fanoušků především v Česku a někdo si jí vůbec všiml. Podívejte se do fotogalerie na další zajímavé statusy.