Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Indiánský horoskop: Odhalte, jaké zvíře v sobě ukrýváte podle indiánských znamení!

Jaké prastaré indiánské znamení vám náleží?

Indiáni vždy uctívali přírodu, proto se nelze divit, že indiánská astrologie člověku přisuzuje vlastnosti zvířat, které měl při narození získat.

Zvířecí symboly, z nichž vzešlo dvanáct znamení, zdobily indiánské totemy, vyjadřovala se tak příslušnost ke kmeni a jeho povaha.

Znamení neboli totemy indiánského horoskopu:

Sokol (21. březen – 19. duben)

Lidé, co se narodili ve znamení Sokola, jsou sebevědomé a nezávislé osobnosti. Milují vzrušení, dobrodružství a svobodu. Razí upřímnost za každé situace, přetvářku nenávidí. Bývají netrpěliví a měli by se naučit dělat kompromisy.

Bobr (20. duben – 20. květen)

Zrozenci Bobra symbolizují hojnost a vytrvalost. Jsou praktičtí, rozvážní, stojí nohama pevně na zemi. Nemají v oblibě náhlé změny a neradi riskují. Potřebují pocit jistoty a bezpečí. Mívají dobrou paměť a sklony k pohodlnosti.

Jelen (21. květen – 20. červen)

Jedinci v totemu Jelena jsou skvělí pozorovatelé se silně vyvinutou intuicí. Vyhýbají se konfliktům, raději před nimi utečou. Mají potíže dotahovat věci do konce, zato výmluvy jim jdou výtečně, jsou to mistři komunikace.

Datel (21. červen – 21. červenec)

Zrozenci Datla jsou empatičtí a starostliví, umějí naslouchat. Pro ostatní by se rozdali, čehož jiní mohou zneužívat. Na prvním místě je pro ně obvykle rodina. Dokážou být i náladoví, dlouho jim trvá, než někomu začnou důvěřovat.

Losos (22. červenec – 21. srpen)

Lidé narození v Lososu se nezaleknou žádné překážky, nebojí se riskovat. Jsou to vůdčí osobnosti se silnou vůlí. Vyznávají upřímnost, nemají rádi, když před nimi druzí něco tají. Někdy by měli zpomalit tempo, aby se zcela nevyčerpali.

Medvěd (22. srpen – 21. září)

Jedinci ve znamení Medvěda spoléhají hlavně sami na sebe. Jsou samostatní, praktičtí a rozvážní. Mohou působit až lenivým dojmem, ve skutečnosti skrývají obratnost a sílu. Nemají rádi překvapení, všechno si systematicky plánují.

Havran (22. září – 22. říjen)

Zrozenci Havrana mají estetické cítění, smysl pro spravedlnost a diplomacii. Jsou to optimisté s nekonfliktní povahou. Dobře se cítí ve společnosti, v životě vyžadují volnost. Mívají potíže s rozhodováním a jsou lehce ovlivnitelní.

Had (23. říjen – 22. listopad)

Ti, již se narodili v totemu Hada, jsou ambiciózní a moudří. Mají vynikající pozorovací schopnosti a šestý smysl, nic jim neunikne. Nesnáší neupřímnost a zradu jen tak neodpustí. Cítí-li se v ohrožení, umí pořádně „kousnout“.

Sova (23. listopad – 21. prosinec)

Lidé v Sově symbolizují moudrost a pravdu. Jsou aktivní, houževnatí a snadno se učí. Mají mnoho zálib, rádi s ostatními diskutují. Pevně si stojí za svými ideály. Měli by si dávat pozor, aby jiným nemluvili úplně do všeho.

Husa (22. prosinec – 19. leden)

Jedinci narození ve znamení Husy představují odhodlání, ctižádostivost a spolehlivost. Jsou nedůvěřiví, navenek působí nepřístupně, své city nedávají moc najevo. Bývají ukáznění a také umínění, občas by měli zvolnit.

Vydra (20. leden – 18. únor)

Zrozenci Vydry berou život spíše jako hru, potíže překonávají s lehkostí. K životu potřebují svobodu. Jsou optimističtí a společenští, snadno se seznamují. Mají smysl pro spravedlnost, měli by se však naučit disciplíně.

Vlk (19. únor – 20. březen)

Lidé, kteří se narodili v totemu Vlka, jsou citlivé bytosti. Často utíkají do vlastního světa fantazie a druhé si idealizují, ti pak jejich důvěřivosti zneužívají. Když je ovšem zle, dokážou se jako pořádná šelma k obraně vyburcovat.

Jak na vás pasuje indiánský horoskop?

Související články

Další články