Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Indiana Jones 5: Harrison Ford se naposledy vrátí jako archeolog s bičem

Indiana Jones 5: Harrison Ford se naposledy vrátí jako archeolog s bičem
Zdroj: Lucasfilm Ltd.
+ Dalších 9 fotografií
film
Harrison Ford (77) se naposledy vrátí do role archeologa, který se umí zatraceně dobře ohánět bičem. Snímek Indiana Jones 5 se měl původně v kinech objevit už ve druhé polovině příštího roku, pandemie koronaviru ale způsobila problémy s natáčením a vidět ho tak bude možné až v červenci 2022. Co mohou diváci od posledního dobrodružství Indyho čekat?

Snímky Indiana Jones se dočkají pátého a posledního pokračování. Harrison Ford si svou nejznámější roli zopakuje ve filmu Indiana Jones 5, o jehož natočení se diskutuje už několik let. Původně měl film vyjít už v roce 2015.

Trailer a vydání

Upoutávka na film Indiana Jones 5 ještě nevyšla a s největší pravděpodobností ještě dlouho nevyjde. Ačkoliv za normálních okolností by už nyní fanoušci diskutovali o traileru, kvůli pandemii koronaviru se ho v nejbližší době nedočkají. Pandemie způsobila i odložení premiéry. Ta se měla konat v červenci 2021, byla ale o rok posunuta a snímek vstoupí do kin v roce 2022.

Kdo se vrátí?

Zatím jediným potvrzeným hercem, který se do své role vrátí, je právě Harrison Ford. Představitelka jeho manželky Karen Allen se k případnému návratu zatím veřejně nevyjádřila a představitel jeho syna Shia LaBeouf už v roce 2017 potvrdil, že si roli nezopakuje.

Co očekávat?

Čtvrtý a zatím poslední snímek Indiana Jones byl zasazen do roku 1957. Pokud bude pátý díl časově následovat, bude zasazen v šedesátých letech. Zatím není ani zcela jasné, jaké dobrodružství hlavní hrdina prožije tentokrát. Nelze ale pochybovat o tom, že sledovat téměř 80letého Forda v akční roli bude nadmíru zajímavé.

Související články

Další články