Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Incestní pár zavraždil své syny: Sestra s bratrem děti uškrtili páskem od županu

Zdroj: Facebook Policie South Yorkshire
+ Další fotografie
Otřesné
Otřesný případ se stal letos v květnu v anglickém Sheffieldu. Na svých postelích tam byli nalezeni dva mrtví bratři Blake (†14) a Tristan (†13). Vrahy chlapců byla jejich matka a její nevlastní bratr, se kterým žena žila. Soud nyní poslal zrůdnou dvojici na doživotí za mříže.

Sarah Barrassová (35) a její nevlastní bratr Brandon Machin (39) spolu vychovávali šest dětí. Dva nejstarší chlapce měla Sarah z předchozího vztahu a čtyři další děti vzešly z jejich incestního vztahu.

Podle soudu se je všechny pokusili zabít, povedlo se to jenom u dvou nejstarších chlapců. Zrůdní rodiče se prý báli, že jim budou děti odebrány do ústavní péče, a tak se je rozhodli raději usmrtit.

U soudu se nechali slyšet, že vražedný plán je napadl ve chvíli, kdy byl syn Tristan obviněn ze sexuálního napadení mladšího sourozence. Rodiče se tak začali bát, že jim sociálka odebere všechny děti.

Barrassová a Machin se tedy rozhodli všechny své děti postupně zabít. Podle policie matka uškrtila Tristana páskem od županu, zatímco Machin uškrtil Blakea vlastníma rukama. Poté ještě oběma chlapcům nasadili na hlavu černé pytle, aby se ujistili, že jsou mrtví.

Ostatní děti chtěla matka otrávit léky na ADHD, které některé z nich užívaly. U soudu zaznělo, že matka doufala, že do rána děti nepřežijí, jenže ony přežily, a tak museli rodiče vymyslet náhradní plán. Barrassová a Machin se snažili utopit jedno z dětí ve vaně, to se však ale tolik bránilo, že se nakonec zachránilo.

Barrassová prý zavolala policii a obvinila Machina z vraždy Tristana a Blakea. Když policie dorazila do domu, nejdřív tvrdili, že chlapci nejsou doma, strážníky ale navedl jeden z mladších chlapců, který prozradil, že jsou bratři mrtví.

Mladší děti otravu léky přežily a zotavily se na jednotce intenzivní péče. Machin později vypověděl, že na myšlenku zabít děti přišla Barrassová. „Musí teď zemřít, raději bych je zabila, než abych o ně přišla. Dal jsem jim život a můžu jim ho i vzít, “ prohlásila prý matka.

Rodinný přítel Matt Saunders u soudu vypověděl, že „Blake a Tristan byli dva krásní a sebevědomí chlapci, kteří měli před sebou světlou budoucnost. Měli tolik přátel a rozsvítili každou místnost, ve které byli, zejména Tristan, který si rád barvil vlasy na světlé. Mladší sourozenci je zbožňovali a vzhlíželi k nim, už to nikdy nebude jako dřív.“

Vrazi dostali doživotí s tím, že ve svých 70 letech mohou požádat o předčasné propuštění.

Související články

Další články