Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Impotent Eda ze seriálu Most!: Michal Isteník je cenami ověnčený divadelník!

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 26 fotografií
most!
Seriál Most! se po prvních dílech stal hitem a diváci se těší na každou novou epizodu. Děj se motá i kolem hospodského Edy, jehož problémy s erekcí trápí nejen jeho, ale i servírku ztvárněnou Dominikou Býmovou. Jakkoliv se může představitel Edy Michal Isteník zdát neznámým, opak je pravdou. Ve skutečnosti jde o zkušeného divadelníka s několika oceněními na kontě.

Impotentní hospodský Eda alias Michal Isteník se narodil roku 1983 v Rakovníku. V televizi se poprvé objevil v roce 2011 v seriálu Okno do hřbitova, na prknech však působí déle a zřejmě podává velmi dobré výkony, byl za ně totiž náležitě oceněn.

Jeho divadelním domovem se stalo Městské divadlo Brno, působí však i jinde. Stejně jako se v roce 2011 prvně objevil v televizi, tentýž rok získal i svou první cenu, a to velmi významnou. Obdržel Cenu Alfréda Radoka v kategorii Talent roku. Jen o tři roky později se dočkal Ceny Thálie za roli Čičikova ve hře Mrtvé duše.

V seriálu Most! Michal sekunduje Martinu Hofmannovi Tito dva talentovaní herci se vedle sebe na obrazovkách neobjevili poprvé, už v roce 2016 spolu natáčeli úspěšný seriál Trpaslík.

Michal Isteník se věnuje spíše divadlu a seriálům, na filmy ovšem nezanevřel. V roce 2015 se objevil ve svém prvním snímku Svatojánský věneček a v loňském roce si zahrál hned ve dvou snímcích, a to v pohádce Pinocchio a komedii Hasičárna Telecí.

Věděli jste, že je impotentní Eda ostřílený a cenami ověnčený umělec?

Související články

Další články