Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Operátor O2 zase rozhazuje peníze! Tentokrát rozdává zadarmo televize O2 TV

O2 zase naděluje.
V O2 se zase někdo pořádně přepočítal! Poté, co v lednu vyházel největší český operátor z okna spousty peněz za slevy na psí granule nebo sportovní vybavení pro svoje zákazníky, teď přichází další šok.

V O2 mají už asi vystaráno, protože tentokrát začali rozdávat televize zadarmo, jako by se nechumelilo! Do své vlastní TV přitom skupují jednu sportovní soutěž za druhou. Posledně pro změnu navýšili kapacitu zpětného zhlédnutí až na 50 hodin – což znamenalo další ohromné investice do techniky!

Proč tedy teď nesmyslně rozdávají zadarmo svoji televizi? Na šokující možnost sledovat bezplatně třeba i speciální kanál O2 Sport nás upozornil čtenář Jirka z Kladna: „Tu akci jsem viděl v reklamě na Facebooku. Zadal jsem svoje číslo, zavolala ženská z O2 a dala mi televizi na 2 měsíce zadarmo. A ještě mi řekla, že ji můžu jenom tak vrátit zpátky!“ kroutí hlavou a vysvětluje fungování podivné akce fotbalový fanoušek. Faktem je, že díky tomuhle fíglu si může každý vyzkoušet i slavnou „Multidimenzi“ placené O2 TV, aniž by zaplatil jedinou korunu.

ZJISTILI JME ZA VÁS: Jak sledovat placený kanál O2 Sport ZADARMO

Rozhodli jsme se trik taky vyzkoušet a skutečně – černý set-top box přišel ZDARMA až na zadanou adresu. Stačilo ho připojit k internetu, který navíc ani nemusí být od O2, a už jsme se dívali na fotbal. Fígl je v tom, že můžete O2 TV těsně před uplynutím 2 měsíců zase sbalit do krabice a odnést třeba na prodejnu operátora. Nezaplatíte tak ani korunu! Český operátor si asi myslí, že si lidé televizi plnou futuristických funkcí a nakoupených sportovních soutěží oblíbí a začnou mu po 2 měsících platit.

Nenechte televize jiným – tady je odkaz na stránku pro vyzvednutí TV ZADARMO

Související články

Další články