Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Ilona Csáková zastává doma tvrdou výchovu. Své syny učí sekat dříví i hlavy slepic

+ Dalších 6 fotografií

Zpěvačka Ilona Csáková (52) drží doma pevnou ruku. Své dva syny Daniela a Dominika učí kázni, protože už pomalu, ale jistě přicházejí do období puberty. Se starším synem to prý mlátí, jak Ilona popsala v rozhovoru pro eXtra.cz. Horší je, že mladší klučina jde v jeho šlépějích a učí se od staršího bratra většinou špatné návyky. 

Ilona Csáková má se svým manželem Radkem Vonešem na své syny vysoké nároky. Starší syn Daniel nedávno oslavil 14. narozeniny a podle zpěvačky u něj přicházejí období neustálého stresu a hněvu. Puberta s ním totiž už pěkně mává. "No to je puboš jako vyšitý. A co čert nechce, tak ten mladší Dominik jde v jeho stopách a kopíruje od něho zrovna ne moc fajnové věci," svěřila se zpěvačka v rozhovoru pro eXtra.cz.

Synové mají tvrdou výchovu

I proto ale nad chlapci drží pevnou ruku a kluci musí doma se vším pomáhat. "Sekat dříví, sekat trávu, dělat práce kolem domu, to ti hoši musí ovládat. Oni musí umět sejmout i tu slepici, což dělá zatím manžel," směje se Csáková, která do Prahy zavítala na křest nového videoklipu Míši Růžičkové.

Synové se do prací ale moc nehrnou, stejně jako do učení. Podle jejich maminky se ale ve školách učí mnoho zbytečných věcí, které v životě ani nevyužijí. A naopak, co by umět měli, to je škola nenaučí. Kluky zatím zajímají jen jejich koníčky. "Já je pořád musím nutit. Ke knížkám, k sešitům, protože k tomu nepřistupují zas tak zodpovědně," promluvila Ilona a zároveň dodala, že Daniel se zhlédl ve volejbale a mladší Dominik hraje na kytaru.

Jak zpěvačka odpočívá?

Zpěvačka se po dlouhé době ukázala na veřejnosti a moc jí to slušelo. Jaké je její tajemství? Odpovědí je prý duševní pohoda a dělání radostí. Ilona ráda čerpá energii na procházkách nebo jen tak doma vleže.

Csáková žije nedaleko Brna se svou rodinou. Tu tvoří manžel Radek Voneš, se kterým je už dvanáct let v manželství. Z lásky vzešli dva synové, starší Daniel a o tři roky mladší Dominik.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy