Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ilona Csáková ukázala ženu, která je pro ni životně důležitá! Kdo to je?

Maminka a dcera podobu rozhodně nezapřou…
Zdroj: Facebook.com
+ Další 4 fotografie
Tomu se říká podoba. A v tomto případě to platí dvojnásobně. Zpěvačka Ilona Csáková (47) se pochlubila snímkem své tchyně Marty. Její příbuzná má opravdu šmrnc.

Zpěvačka Ilona Csáková se řadí k ženám, které si své soukromí hlídají hodně bedlivě. A snad se ještě nestalo, aby se pochlubila maminkou svého manžela. Nakonec se tak stalo, když ukázala snímek, na němž její tchyně předvedla, co dokázala vykouzlit pro jejího syna Daniela, který slavil své narozeniny. „U babičky Marty a s jejím tradičním dortem,“ napsala Ilona ke krásnému snímku… „Náš drahý Danielek oslavil už deváté narozeniny. Bože to to letí,“ pochlubila se zpěvačka.

Je evidentní, že její manžel Radek, když vybíral svou životní partnerku, dával přednost podobě po své matce. S tou si je Ilona hodně podobná. Možná i pro podobu, ale podobné povahové vlastnosti se řadí manželství zpěvačky vůbec k nejstabilnějším v českém showbyznysu. Je tak evidentní, že ne nadarmo se říká, že muži si vybírají ženy podle své matky. A tady se to rozhodně povedlo…

Související články

Další články