Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Ilona Csáková slaví 50. narozeniny: Jak šel čas s členkou kapely Laura a její tygři?

Vypadá opravdu dobře!
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 7 fotografií
narozeniny
Ilona Csáková oslavila ve čtvrtek své padesáté narozeniny. Oblíbená zpěvačka započala svou pěveckou kariéru už v sedmnácti letech a od té doby ušla velký kus cesty. Ke kulatinám se rozhodla obdarovat sebe i své fanoušky novým albem.

Rodačka z Chebu Ilona Csáková už odjakživa věděla, že se chce stát profesionální zpěvačkou. Od malička se proto věnovala aktivitám, které jí pomohly dosáhnout svého snu. Vystupovala s dětským sborem, učila se hrát na kytaru a dokonce hrála na bicí ve školním orchestru.

Kariéra

Už v jejích sedmnácti letech se stala členkou kapely Laura a její tygři. Po pěti letech se rozhodla odejít a spojila se s kytaristou a skladatelem Martinem Kučajem. Společně si říkali Rituál. V roce 1993 vydala sólový debut Komspolis a o rok později vydala dalších sedm sólových desek a album "Best of".

Že byla Ilona Csáková výbornou zpěvačkou nasvědčuje i fakt, že se stala předskokankou proslulé zpěvačky Tiny Turner na pražském koncertě. Proslavila se zejména hity Zavři oči, když se červenám, Proč mě nikdo nemá rád nebo La Isla Bonita. Časem se ale usadila a porodila své dva syny Daniela a Dominika, které má s manželem Radkem Vonešem.

Padesátka

Ke kulatým narozeninám se sympatická zpěvačka rozhodla nadělit si nové album s názvem Jemně a půl a nový videoklip. Těšila se tak, že písně z alba zazpívá naživo, nová protikoronavirová opatření jí ale plány zhatila. "Jsem nervózní a smutná z dnešního nařízení o zákazu zpěvu. Chápate, já natočím album a nemůžu vám ho ani přezpívat, šílený," napsala zpěvačka den před svými narozeninami a dodala, že příští rok vše stihne.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy