Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Ilona Csáková o koronaviru a testování: Nenechám si šťourat v hlavě špejlí, zuří

Ilona Csáková o koronaviru a testování: Nenechám si šťourat v hlavě špejlí, zuří
Zdroj: Showpix.cz
+ Dalších 5 fotografií
vztek
Stejně jako řada dalších umělců i Ilona Csáková (50) se vyjádřila k pandemii koronaviru. Podle zpěvačky všichni ti, kteří mají otevřené oči, ví, že vakcína bude kontraproduktivní. Lidem vzkazuje, že se nemají bát chránit své zdraví a životy.

Koronavirus je téma, které už dlouhé měsíce víří různé debaty na sociálních sítích. Epidemiologická situace v Česku není příznivá a opatření, která byla v souvislosti s ní zavedena, mnohým vaří krev v žilách. Výjimkou není ani Ilona Csáková

Ministr zdravotnictví Roman Prymula v nedávné době zmínil možnost plošného testování. To se zpěvačce nelíbí a své pocity dala silně najevo. „Nenechám si v rámci plošného testování šťourat v hlavě špejlí, protože ti, co to nařizují, jedou podle scénáře Billa Gatese a WHO,“ napsala Csáková.

„Zadruhé, do mě ani do mých dětí nebude nikdo rvát žádnou vakcínu, která je ba naopak kontraproduktivní. Vy, co máte otevřené oči, víte. Nesmíte se bát chránit své děti, své zdraví, vaše životy,“ doplnila rozzuřená zpěvačka.

Boj fanoušků

Pod Iloniným příspěvkem na sociálních sítích se strhla válka mezi těmi, kteří s jejím tvrzením souhlasí a mezi lidmi, kteří si naopak myslí, že její slova nedávají smysl. Víc se ovšem našlo takových, kteří za Csákovou stojí a poděkovali jí, že se jako známá osobnost nebojí vyjádřit. Co si o jejích slovech myslíte vy?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy