Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Ilona Csáková o estetických úpravách: Jasně, proč ne, řekla a přiznala, že i ona je má

Ilona Csáková je ve skvělé formě.
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák
Předchozí Další
+ Dalších 15 fotografií
turné

Ilona Csáková se chystá na velkolepé česko-slovenské Tornero Tour. To má odstartovat symbolicky na její narozeniny a potrvá celý měsíc, během kterého chce odehrát 20 koncertů. Na co se mohou fanoušci těšit? O tom a dalším se zpěvačka rozpovídala v rozhovoru pro eXtra. Řeč se stočila i k estetickým úpravám.

Ilonu Csákovou zastihla redakce eXtra.cz na narozeninovém koncertu kapely Botox, kde vystoupila s ikonickou písní Zavři oči, když se červenám, kterou si skupina sama vybrala. "Jsem velmi poctěná, že si mě kluci vybrali jako narozeninového hosta. S Honzíkem Kopečným jsme hrávali ve stejným divadle," řekla na úvod.

Zpěvačka dorazila v blyštivém outfitu a plná energie. Na její tváři byste sotva našli nějaké velké vrásky. Jaké je její tajemství? "Nemám žádný recept, je to o tom, že se člověk musí trošku hlídat, být vůči sobě zodpovědný, no a hlavně to mít nějak nastavený v tom myšlení pozitivně." Zároveň uvedla, že nemá nic proti estetickým zákrokům. "Jasně a proč ne, ať si každý upravuje, co potřebuje," řekla s tím, že i ona sama nějaké má.

Příprava na velké turné

Ona sama má teď plné ruce práce s blížícím se velkolepým turné. "Je to tour po 25 letech s původníma muzikantama. Moc se na to těším, tím spíš, že je to původní kapela, původní repertoár, který jsme společně hrávali, samozřejmě jsme tam přidali i nové písničky méně známé. Například můj nový singl Afrodiziaka, který jsem vytvořila s klukama z No Name," uvedla zpěvačka a jedním dechem dodala, že se Tornero Tour ponese na vlně nostalgie.

"Doufám, že publikum bude spokojené, uslyší to, co budou chtít slyšet, a uvidí, co budou chtít vidět." Turné, které bude trvat měsíc, odstartuje 1. října v Liberci. Tedy přesně v den zpěvaččiných 54. narozenin. A ačkoliv jde o ostřílenou hudební hvězdu, sama přiznala, že přece jen nějaká malá tréma bude. "Myslím, že to je i docela důležitý element, ten adrenalin. Tím spíš, že člověk je už o nějaký ten pátek starší, takže i zodpovědnější. To asi k tomu patří, tedy já to aspoň tak mám."

Doporučené video: Rozhovor s Ilonou Csákovou:

Během jejího putování po Česku a Slovensku bude starost o syny a domácnost více méně na partnerovi Csákové. Ona ale nemá žádné obavy. "On se s tím popere. Umí se starat o zahradu, les, domácí zvířata, takže i ty dva další puberťáky zvládne. Ani bych si nepřála, aby seděli zamlklý v koutě, bylo by to divný, jsou to kluci ve vývoji."

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy