Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Ilona Csáková dostala políček od legendy: Lidé jako ona jsou pitomci, myslí si Petr Janda

Ilona Csáková dostala políček od legendy: Lidé jako ona jsou pitomci, myslí si Petr Janda
Zdroj: profimedia.cz, showpix.cz, koláž eXtra.cz
Předchozí Další
KRITIKA
Ilona Csáková (50) během prvního roku koronavirové pandemie výrazně rozčeřila hladinu veřejného mínění výroky ohledně krize, v níž za původce označila Billa Gatese nebo Světovou zdravotnickou organizaci, podpořila konspirační teorie o nástupu nového světového řádu a vakcínu za nebezpečný risk, který může zmrzačit. Petr Janda (78) z Olympiku má ale pro ni jasný vzkaz.

Zatímco Ilona Csáková se opakovaně pouští do názorů na vládu i koronavirus, Petr Janda se k tomu dosud příliš nevyjadřoval. Jenže události z konce loňského roku, kdy přišel o jednoho z blízkých, zapříčinily, že při čtení prohlášení různých zpochybňovačů pociťuje silnou nelibost.

Výroky a názory Ilony Csákové o covidu

  • „Nenechám si v rámci plošného testování šťourat v hlavě špejlí, protože ti, co to nařizují, jedou podle scénáře Billa Gatese a WHO, a zadruhé do mě ani do mých dětí nebude nikdo rvát žádnou vakcínu, která je ba naopak kontraproduktivní.”
  • „Nechceme být občany druhé kategorie jen proto, že si odmítáme do těla vpustit neprověřenou vakcínu, která může být pro některé jedince mrzačící či smrtelnou.“
  • „Jsem si jistá, že nejsem sama, kdo nemá klidné spaní. Mění se světový řád a budoucnost je velmi nečitelná. Je tendence nás umlčet, protože je jasné, co my tušíme, a to se stává nežádoucím.“
  • Pandemie v ČR prý nikdy nebyla a vše má být podvod. To sdílela od své přítelkyně Nely Liskové (dříve SPD), s kterou prý bojují za šťastnou budoucnost dětí a jež vyzývala k porušování vládních opatření.
  • Uvedla, že chránění zdraví dětí je v rozporu s testováním a vakcinací. Ta je podle ní život ohrožující. Nebo že žádný politik by si vakcínu nenechal píchnout. Je jich přitom ale spousta včetně Andreje Babiše a Miloše Zemana.

Ilona Csáková to schytala

„Z toho mě jímá hrůza, jak se někteří lidé včetně Csákové chovají jako pitomci. Nedovedu si to vysvětlit. Je to snad tím, že nezdědili empatii? Nechápu ani poslance Volného nebo Václava Klause staršího (79). Chtějí se snad zviditelnit? Vůbec tomu nerozumím,“ řekl eXtra.cz muzikant, který je zásadně pro očkování.

I kvůli tomu, že loni mu na covid zemřel bratr a že ještě jako malý zažil i dětskou obrnu.

„Mám jedno životní trauma a to se týká dětské obrny, s kterou jsem se potkal ve svém dětství. Měl jsem tetičku, která ji měla. Byla celá pokřivená, kulhala, k tomu jsem měl dva spolužáky ve škole, kteří obrnu taky prodělali a bylo to ošklivé. Měli na nohách kovové strojky, aby vůbec mohli nějak chodit, a nemohli sportovat. Bylo to strašné. Tak příšerně jsem se toho bál, že jsem z toho nemohl usnout. Pořád jsem chodil za tátou, aby mi řekl, co mám dělat, abych to nechytl. Když přišlo očkování, ulevilo se mi,“ svěřil se nám lídr kapely Olympic Sám už má nyní první dávku vakcíny za sebou.

Veřejnost nás má za hloupé

Ale vraťme se k jeho názorům na popírače.

Když pak taková holka jako Csáková všechno zpochybňuje (viz rámeček Výroky a názory Ilony Csákové o covidu – pozn. red.), naše branže tímhle dostává na frak. Veřejnost si o nás pak musí myslet, že jsme všichni úplní hlupáci. Když vyleze tahle nebo bláznivý Daniel Landa (52), tak se lidem ani nedivím,“ rmoutí hudební legenda, která ale vzápětí dodala, že u Landy se aspoň s některými věcmi dalo částečně souhlasit.

„Jenže vysílají signály, které jsou pro veřejnost škodlivé a strašně nepříjemné. Lidé pak námi v podstatě opovrhují,“ dodal Petr Janda

Již brzy přineseme obsáhlý rozhovor s Petrem Jandou. Sledujte eXtra.cz!

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy