Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Ilona Csáková chce do Sněmovny! Kandiduje za blok "Flákance" Volného

Ilona Csáková chce kandidovat za blok Lubomíra Volného
Zdroj: herminapress.cz
+ Dalších 7 fotografií
volby do sněmovny

Ilona Csáková (50) se během doby pandemie netajila svými názory na různá protiepidemická omezení. Nyní se odhodlala, že nezůstane stranou a chce kandidovat do Poslanecké sněmovny za blok poslance Lubomíra Volného.

Mezi uchazeči o křeslo ve Sněmovně přibyla jedna celebrita. Zpěvačka Ilona Csáková potvrdila, že se bude na podzim ucházet o hlasy voličů v podzimních sněmovních volbách.

A za koho že to bude kandidovat? Kdo sleduje výroky Ilony Csákové z poslední doby, toho asi nepřekvapí, že půjde o blok poslance Lubomíra "Flákance" Volného. Ten je známý tím, že ho už dvakrát museli vyvést z jednání Sněmovny, přičemž jednou při tom svým kolegům vyhrožoval tím, že jim dá "flákanec".

Csáková se účastnila Volného protivládních demonstrací, kde se velmi ostře stavěla k vládním protiepidemickým opatřením. Zpěvačka je proti povinnému očkování na koronavirus i proti testování žáků.

Za Volný blok, jak se uskupení oficiálně jmenuje, bude kandidovat v Jihomoravském kraji. Pro server iDNES.cz to potvrdila předsedkyně strany Jana Volfová, která z toho má prý "velkou radost". Csákovou na kandidátce doprovodí zpěvák skupiny Kamelot Roman Horký. V Praze pak bude jedničkou strany moderátorka Jana Bobošíková.

Otázkou je, jak jde kandidatura Csákové, která má maďarské a rumunské kořeny, dohromady s krajně pravicovou Dělnickou stranou sociální spravedlnosti, se kterou se bude Volný blok společně ucházet o hlasy.


Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy