Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Ikonického Ricka z Mumie byste nepoznali: Z Brendana Frasera je plešatící koblížek

Proměna Brendana Frasera.
Zdroj: profimedia / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
galerie

Oblíbený herec Brendan Fraser (52) zazářil ve svých mladších letech v mnoha světově populárních snímcích. Zejména poté, kdy se objevil ve filmech Mumie a Král džungle, se stal snem snad všech žen po celém světě. Hollywoodský fešák se v dobách své největší slávy pyšnil vypracovaným tělem, ale také ojedinělou tváří s pohledem darebáka. V jisté fázi života o své tělo ale přestal pečovat a z lamače dívčích srdcí se stal obtloustlý tatínek. 

Na světě snad není žena, která by alespoň jednou nedokázala propadnout kouzlu herce Brendana Frasera, který si zahrál Krále džungle nebo hlavní roli v dobrodružných filmech Mumie. Od natáčení prvního dílu Mumie uběhlo již více než 22 let a představitel pohledného Ricka se změnil skutečně k nepoznání. 

Z ikonického herce s tělem jako z kamene se stal oplácaný tatínek tří dětí, kterého ovšem ti nejvěrnější fanoušci stále velmi obdivují a těší se na jeho nové filmové role, které jsou aktuálně velmi očekávané.

Brendan Fraser je také jedním z nejznámějších amerických herců, jehož kořeny sahají i do Česka.

Očekávaný padouch

Možná právě kvůli své proměně se dlouhou dobu objevoval v béčkových snímcích. Nyní se však opět postupně vypracovává nahoru. Zahrál si v seriálech Aféra nebo Doom Patrol. V budoucnu se má také objevit v jedné z hlavních rolí ve filmu The Whale nebo velmi očekávané komiksovce Batgirl, kde si zahraje hlavního padoucha.

V galerii se podívejte, jak se oblíbený Brendan proměnil. Mumii by asi už nepřepral, přesto se ze srdcí věrných fanoušků nevytratí.

Související články

Další články