Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Ikonické účesy Jennifer Aniston, za které by kdysi vraždila snad každá žena

+ Dalších 17 fotografií
Účesy
Jennifer Aniston je velmi oblíbená herečka nejen díky roli roztomilé Rachel v Přátelích a mnoha dalším v romantických komediích, ale také je už přes dvacet let ikonou všech vlasových hairstylistů. Od devadesátých let, kdy se začala objevovat v Přátelích, si její vlasové kreace oblíbily tisíce žen po celém světě.

Mnoho žen chodilo za svými kadeřnicemi s obrázky, na kterých se usmívala právě Jennifer. Sestříhaná a vyfoukaná mikáda à la Rachel nebo melírek, po kterém jednu dobu toužila snad každá druhá žena. To je jenom zlomek ikonických účesů, kterými se tato oblíbená herečka pyšnila.

Sestřih na Rachel byl v devadesátých letech snad nejčastěji kopírovaným účesem. Prosvětlené pramínky kolem obličeje byly v té době prudce moderní a navíc splňovaly funkci omlazení.

Po období velkého objemu přišla další proměna. Jenn přišla s legendárním prosvětlením, které vypadalo jako od sluníčka. Přirozený melír chtěla opět každá plavovláska i brunetka. Ne každému kadeřníkovi se to však povedlo.

V období, kdy se seznámila se svým budoucím mužem Bradem Pittem si Jennifer začala vlasy žehlit. Její dohladka narovnané a lesklé vlasy se opět staly obrovským trendem kadeřnických salonů.

Na počátku nového tisíciletí se Jennifer rozhodla vlasy zkrátit na mikádo. Tím se opět strhla vlna zkracování. Kolem roku 2004 se jí začal rozpadat vztah s Bradem Pittem, který začal randit s Angelinou Jolie. I když byla Jennifer na dně, na společenských akcích vypadaly její vlasy stále dokonale. Její polodlouhou kštici jí začaly kadeřníci tvarovat do ležérních vln. A tak vznikl další trend.

Nutno podotknout, že Jennifer si s hřebenem a fénem nikdy moc poradit neuměla, a tak kolem sebe musí mít stále tým kadeřníků, kteří jí vykouzlí vždy perfektní nadčasový účes, za který by vraždila každá žena na světě.

Na hereččiny ikonické účesy se podívejte v naší galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články