Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Ikona Instagramu PORAZILA ANOREXII! Nyní ukázala to, za co se ostatní ženy STYDÍ!

Tohle žádná žena jen tak neukáže!
Zdroj: instagram.com
+ Další 2 fotografie
Švédka Malin Olofsson propadla anorexii a sáhla si až na úplné dno. Přestože si prožila velmi krušné chvíle, ze zákeřné nemoci se dostala. Nyní je ikonou Instagramu a snaží se pomáhat ostatním dívkám a ženám. Navíc zveřejnila fotografii, za kterou se každá žena stydí!

Švédka Malin Olofsson propadla zákeřné nemoci jménem anorexie. Přestala jíst, začala hubnout a sáhla si až na dno svých sil. S nemocí bojovala dlouhých 15 let! Přesto se zvedla a dokázala nemoc porazit! Už 18 měsíců je, dá se říct, za vodou a snaží se podporovat ostatní dívky v boji proti této zákeřné nemoci. O dívce informoval web Metro.

Na Instagramu popisuje pocity a zkušenosti s anorexií a také doufá, že spoustě dívkám pomůže. Chce jim hlavně ukázat, že žádná z nich by se za svoje tělo neměla stydět. Ať už vypadá jakkoliv!

Na svém Instagramu se nebojí zveřejňovat jakékoliv fotky. Tentokrát zašla úplně nejdál a ukázala všem to, za co se jiné dívky stydí. Sdílela fotografii, kde má nafouknuté břicho. Ukázala, jak vypadá žena, když má premenstruační syndrom.

„Je to normální, není se za co stydět a není důvod to skrývat! Rozhodla jsem se, že reakce mého těla na hormonální změny nebude něčím, co ještě víc uškodí mému nestabilnímu mentálnímu stavu. Neviňte své tělo z toho, jak se cítíte,“ píše Malin na Instagramu, kde už ji sleduje 16 tisíc lidí!

Související články

Další články