Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Ikona 80. let Sandra slaví narozeniny: Zpěvačka je i v 58 letech kočka a stále vystupuje

Ikona 80. let Sandra slaví narozeniny: Zpěvačka je i v 58 letech kočka a stále vystupuje
Zdroj: Showpix.cz
+ Dalších 8 fotografií
galerie
Nejpopulárnější zpěvačka osmdesátých let Sandra, celým jménem Sandra Cretu, slaví 58. narozeniny. Německá hudebnice byla v mládí velmi krásná a svůj půvab si udržuje dodnes. Na hudbu navíc nezanevřela a stále vystupuje, v loňském roce dokonce odzpívala koncerty v Praze a v Příbrami, na které přišla spousta fanoušků.

Německá popová hvězda Sandra, rodným jménem Sandra Ann Lauer, slaví narozeniny. Největší slávy si užívala v 80. letech, dokonce se stala jejich ikonou a písně z tohoto období si její fanoušci dodnes rádi pouští. Kariéru na hřebík nepověsila ani nyní, když jí je 58 let.

V dnešní době už o Sandře není slyšet tolik, jako bývalo dřív. Období, kdy patřila k nepopulárnějším světovým zpěvačkám, jsou už dávno minulostí, věrní fanoušci ale zůstali a její písně si rádi poslechnou nejen v rádiu či na internetu, ale i na jejích koncertech. Těch už jen nepořádá tolik co kdysi.

Její hity si pamatují nejen lidé, kteří v 80. letech zrovna procházeli pubertou. V rádiích hrají totiž dodnes. Je ale pravdou, že dnes už se zřejmě nenajde chlapecký pokoj, ve kterém by visely její plakáty na zdi.

Proměna

Sandra byla v dobách své největší slávy ještě velmi mladičká a její půvab ohromoval mnoho mužů. I dnes se snaží o sebe dbát a udržovat se v kondici. Postavičku jako lusk už sice nemá, ale v obličeji je s trochou líčidel stále stejná. Podívejte se do galerie, jak s ní šel čas.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy