Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Igor Bareš je po svém psychickém kolapsu zpět v divadle. Jeho výkon byl úžasný!

Psychický kolaps herce dostal na kolena.
Zdroj: extra
Herec Igor Bareš se oklepal ze svého kolapsu a je zpátky na divadelních prknech. Tohle přece není Nepřítel lidu!

Představitel soudce Janoty v populárním seriálu České televize Četníci z Luhačovic Igor Bareš (50) po vánočních svátcích zkolaboval přímo při divadelním představení na jevišti. Sám přiznává, že příčinou jeho kolapsu byla jeho psychika.

Kolaps ve vinohradském divadle byl vyvolán nadměrným stresem. Celková stresová situace byla vyvolána psychosomatickou příčinou. Uznávaný divadelní herec se dostává do nejisté finanční situace kvůli zvýšení alimentů z dvanácti tisíc na osmnáct. Tuto nemalou zátěž domácího rozpočtu herec vnímá jako likvidační. A navíc se cítí bezbranně, protože není momentálně schopen s tím nic dělat.

Po svém kolapsu se Igor Bareš následně spojil se známým psychiatrem Janem Cimickým, který mu s jeho psychickým stavem velice pomohl.

A byl to právě psychiatr Jan Cimický, kdo Igora připravil po delší pauze na páteční představení Nepřítel lidu ve vinohradském divadle, ze kterého měl herec neskutečný strach. Nakonec však představení Igor Bareš zvládl na jedničku a jeho výkon byl publikem oceněn opravdu velice dlouhým potleskem.

Související články

Další články