Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Idylka? Sexy maminka odkrývá drsnou pravdu za „dokonalými“ snímky na Instagramu!

Vypadá to krásně, ALE…
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Tahle krásná blonďatá maminka vypadá se synem jako z katalogu. Usměvavá, s perfektní postavou, učesanými vlasy a hlavně s věčným úsměvem na rtech. Sama ale vždycky přizná, co všechno za na první pohled dokonalou fotkou stálo.

Rachelle Rowlings je maminka z australského Sydney a její fotky jsou na Instagramu hodně populární. V rozhovoru pro Daily Mail přiznala, že se vždycky ráda hezky oblékala, líčila a zkrátka se chtěla líbit. Slíbila si, že se toho nevzdá ani po porodu. Jenomže to nebylo tak jednoduché.

Krásné snímky sice má, ale ta dřina za nimi není vidět. A tak, aby se v tom ostatní maminky necítily samy, vždycky dá k fotce vtipný komentář, kde popíše, co focení předcházelo. Přitom to ani na první pohled není vidět. Na jednom snímku třeba sedí se synem u bazénu v plavkách a hraje si s ním. „Co nevidíte, je moje břicho, které vypadá jako rozkydlý pudink, a ty šílené kruhy pod očima, protože jsem psala tři hodiny,“ píše.

Na další zase relaxuje s úsměvem na rtech na dece a vypadá to, jakoby celý den nic nemusela dělat, ale opak je pravdou. Malý generál, jak říká svému synovi, jí dal pořádně zabrat. „Právě jsem strávila tři hodiny lezením po zemi, kde po mně lezlo baculaté batole, dále jsem mu asistovala jako živý žebřík a zbytek času jsem drhla zaschlá hovínka za nehty.“

Ani fotka se sexy výstřihem není jen tak. „Nikdo mi neřekl, že po porodu tak strašně ztvrdnou prsa,“ dopisuje k pobavení ostatních maminek.

Pokud vás její hlášky baví, podívejte se do naší galerie, kde je více fotek a komentářů!

Související články

Další články