Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Idylce Štěpánky a Pavla ze Svatby na první pohled je konec: Jsi typický Čech a čuně!

Idylce Štěpánky a Pavla ze Svatby na první pohled je konec: Jsi typický Čech a čuně!
Zdroj: TV Nova archiv
+ Dalších 12 fotografií
reality show
Už ve středu odvysílá televize Nova další díl pořadu Svatba na první pohled a diváci se tentokrát mají opravdu na co těšit. V pořadí již šestá epizoda je plná zvratů, vypjatých okamžiků, momentů štěstí, ale i chvil plných zoufalství. Samozřejmě jak u koho a jak kdy…

U Františka s Natálií to bude i dál jako na horské dráze. Jednou dolů a pak nahoru. Situace se v tomto vztahu odvíjí hodně od naladění krásné nevěsty. František by jí snesl modré z nebe – vezme ji na vysněnou projížďku na skútru, řeší i její budoucí kariéru. Bude to ale stačit?

Také Petra s Reném k sobě stále hledají cestu. Zatím se jim nějak nedaří naladit se jeden na druhého a najít společnou řeč. Ale ani jeden z nich to nevzdává − navštíví psychoterapeuta. Třeba jim konzultace s odborníkem přinese nový pohled na jejich situaci…

A jak je na líbánkách v Portugalsku, na které vyrazili Simona s Radkem Romantiku je tady cítit na každém rohu, ale něco ji trochu kalí. Jsou to Radkovy slzy. I nadále ho dojímá snad všechno, co vidí. Místní scenérie, oceán i Simonina upřímnost… Jak to novomanželka ustojí?

Další hádka mezi Štěpánkou a Pavlem

Zato u plzeňského páru Štěpánky a Pavla to bude nadmíru zábavné. Tihle dva jsou dojemní, když se baví, když se milují, ale i když se hádají! Rozhodli se, že vycídí Pavlův byt, ve kterém společně žijí.

"Všechno si strašně usnadňuješ, protože jsi línej! Ty jsi typickej Čech! Ručičky, my makat nebudeme, nám se nechce," vystartuje Štěpánka na Pavla, a to se do úklidu ještě ani pořádně nepustili.

"O tom snad život je, ne? Nevím, proč bych si ho měl ještě víc ztěžovat," vyprovokuje ji svou odpovědí Pavel. A když vezme kbelík se špinavou vodou a vyleje ho do vany, je oheň na střeše.

"To myslíš vážně?! Každý normální člověk, když vytře, tak vyleje tu vodu do záchodu. Tohle může udělat jen čuně!" neudrží se Štěpánka a poukazuje na to, že Pavlovi chybí základní hygienické návyky.

Vtom Pavel vytáhne svůj trumf: "Podívej, tohle je náš společný ručník na ruce. Ty mi budeš říkat, kdo je prase! Je na něm make-up a já make-up nepoužívám!" mává před Štěpánkou špinavým ručníkem.

"Taky by ti prospělo, kdybys se sebou něco udělal," jde do plných Štěpánka a ukazuje přitom na jeho obličej. "Co tady ze mě děláš? Ty, ty, ty, pořád jenom ty! Tvoje sebevědomí bych chtěla mít. Jsi frajer a nemáš na to!" zakončuje hádku.

Svatbu na první pohled můžete sledovat každou středu ve 20:20 na TV Nova!

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy