Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Idris Elba se nakazil koronavirem: Necítí žádné příznaky nemoci a varuje lidstvo

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
nákaza
Idris Elba (47) na svém Twitteru potvrdil, že má koronavirus. Přítomnost nemoci Covid-19 u něj odhalily testy. Fanouškům svěřil, že na sobě necítí žádné příznaky, v karanténě je však už od doby, kdy zjistil, že mohl být nákaze vystaven.

Idris Elba se zařadil k celebritám nakaženým koronavirem Britský herec fanouškům na Twitteru oznámil, že testy u něj potvrdily Covid-19 Dle svých tvrzení nemá momentálně žádné příznaky. Na videu je s ním i jeho žena Sabrina, ta testována zatím nebyla.

Hvězda Avengers se na Twitteru rozpovídala o příznacích. „Dnes ráno mi u mě byla potvrzena nákaza nemocí Covid-19. Cítím se dobře, nemám žádné příznaky, ale v karanténě jsem od doby, kdy jsem se dozvěděl, že jsem byl nákaze vystaven,“ napsal Elba.

„Zůstaňte doma a buďte pragmatičtí. O mém zdravotním stavu vás budu nadále informovat. Hlavně žádnou paniku,“ dodal Idris Elba. Herec se o možnosti, že je nakažený, dozvěděl v pátek, v tu chvíli se izoloval od veřejnosti.

Idris Elba radí fanouškům

Ve videu, které Elba společně se statusem zveřejnil, mimo jiné radí fanouškům, aby na sebe byli opatrní a řídili se doporučeními vlády. „Žijeme nyní ve zvláštním světě a vnímáme to všichni. Nyní je čas na solidaritu,“ dodal.

Související články

Další články