Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Idol žen Oldřich Kaiser slaví 65: Co se nepovedlo Konvalinkové, dotáhla Dáša do konce

Idol žen Oldřich Kaiser slaví 65: Co se nepovedlo Konvalinkové, dotáhla Dáša do konce
Zdroj: Filmové studio Barrandov / archiv
+ Dalších 15 fotografií
65. narozeniny
Oldřich Kaiser slaví 65. narozeniny. Legendární herec vypadá v posledních týdnech velmi dobře a je poznat, že se mu daří. Není také divu. Konečně našel tu pravou lásku v dlouholeté přítelkyni Dáše Vokaté (66), kterou si před časem vzal. I přesto, že herci pomalu ale jistě táhne na sedmdesát, stále je idolem spousty ženských srdcí.

Oldřich Kaiser je geniální herec a skvělý bavič. Jeho životní cesta ale není tak optimistická jako jeho četné role, kterými za svoji kariéru prošel. Čtvrt století měl po svém boku trpělivou herečku Naďu Konvalinkovou, která se kvůli němu trápila.

„Chodili jsme spolu a já věděla, že to není v pořádku. Rozešla jsem se s ním, ale stejně jsem si nemohla pomoci. Znovu jsme se sešli,“ přiznala Naďa Konvalinková v knize Rozpuštěné bolesti. "Měla jsem zkušenosti a už bych bývala měla vědět, že to nebude jiné. Ale naivně jsem se přesvědčovala, že se to zlepší."

Nadaný herec měl celý život problém s alkoholem, kterému holdoval v extrémní míře. V roce 2004 Konvalinkové došly nervy a s hercem se rozešla. V současné době je Oldřich Kaiser spokojený a šťastně ženatý s písničkářkou Dášou.

Loni v červenci Oldřich prodělal infarkt, ale to mu nezabránilo, aby si vzal svoji lásku za ženu. Dokonce se hovoří o tom, že Dáša byla tou, která ho donutila zcela skoncovat s alkoholem. Do galerie se můžete podívat, jak šel s idolem ženských srdcí čas.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy