Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Idol teenagerů Amanda Bynes je zavřená na psychiatrii: Totálně zešílela a málem zapálila svého psa!

Amanda Bynes než se zcvokla.
+ Další 2 fotografie

Sice to nebyla bůhvíjaká herečka a věčně se potácela nad propastí zvanou Zlatá malina za nejhorší výkon, ale nedá se říct, že by jí hraní nevynášelo. Dokonce se objevila i v několika komerčně úspěšných filmech a jednou dokonce po boku Colina Firtha ve filmu Co ta holka chce, přičemž Colin asi omylem podepsal něco, z čeho se pak nemohl vyvléct a musel film natočit, jinak si nedokážeme jeho účast v takové stupiditě vysvětlit.

Ale ačkoliv byla Amanda poměrně aktivní v hraní, poslední roky na filmové nabídky kašlala a od roku 2010 se už neukázala nikde. Zato je hodně vidět u soudů nebo na policii, protože tahle sedmadvacetiletá hvězdička se totálně zbláznila.

Její rodina ji podezřívá z toho, že je závislá na drogách, a Amanda to svým chováním ještě podporuje. Trpí paranoií a tvrdí, že ji pořád někdo sleduje, dělá výtržnosti na veřejnosti, nosí podivné paruky, ještě podivněji se chová a naposledy málem upálila svého psa, to když zakládala požár na příjezdové cestě sousedů jejích rodičů. Od ohně chytla nejen ona sama, ale taky se lehce přičmoudnul její hafan.

Bláznivou dětskou hvězdu okamžitě poslali na psychiatrii, protože je nebezpečná hlavně sama sobě. Co s ní bude dál, to rozhodne až soud, ale ten ji nejspíš v léčebně ponechá. To děvče je už totálně mimo.

Mohlo by vás zajímat

Další články