Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Idol homosexuálů Ben Cristovao má nový klip ke svému srdcervoucímu songu! Sledujte, co v něm předvádí

Zpěvák Ben Cristovao (26) před týdnem zveřejnil nový klip ke své písni Be mine. Očekávali jsme doják, když už jde o píseň s tak srdceryvným a kulervoucím textem, ale ten se bohužel nedostavil.

Klip se dá v kostce popsat asi takhle: Celkem dobrá číča si hraje se rtěnkou u stolu. Ben stojí u zdi, popíjí sklenku nečeho a kouká do blba, ale režisér by to spíš popsal jako přemýšlení nad životem nebo tak něco. Mezitím neznámý tralaláček z kapely, která si říká EzyWay (naše redakce tohle jméno nikdy neslyšela) zpívá u klavíru. Ben se najednou probudí, začne divoce házet rukama a nakonec si zazpívají oba dohromady. Konec.

V celém klipu se střídají max. 3 až 4 záběry, takže po scénáristické stránce žádná sláva.

Příběh má přitom takový potenciál! A stačilo by změnit jenom konec. Třeba: Slečna se slituje nad oběma svými nápadníky, rozhodne se, že si s nima dá trojku, ale díky teplu sálajícího z Bena Cristovaa se jí rozteče ta rtěnka co si dává na začátku (všímáte si té kontinutity?), naštve se, vlepí Benovi facku a odejde.

Myslíte si, že je to primitivní? Tak to si myslíte blbě, protože my máme vždycky pravdu.

Související články

Další články