Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Idol dívčích srdcí se proměnil k nepoznání: Zarostlý Zac Efron objevuje zeměkouli

Idol dívčích srdcí se proměnil k nepoznání: Zarostlý Zac Efron objevuje zeměkouli
Zdroj: Netflix
+ Dalších 9 fotografií
Proměna
Zacu Efronovi (32) se jako hvězdičce od Disneyho podařilo dobýt srdce mnoha žen. Zac už však dávno není tím roztomilým klučíkem, jak si ho mnoho z nás pamatuje. Dnes je z Efrona dospělý muž s plnovousem, kterého byste možná už ani nepoznali.

Jeho cesta na vrchol začala, když se poprvé objevil ve filmu Muzikál ze střední v roce 2006. Film si získal u diváků takovou oblibu, že se natočilo i druhé a třetí pokračování. Všechny tři díly sklidily ohromný úspěch a hlavní aktéři se díky filmu dostali do povědomí širší veřejnosti.

Proměna Zaca

Když se Zac Efron představil v roli sladkého Troye, vybudoval si silnou fanouškovskou základnu tvořenou především mladými dívkami, které po něm doslova prahly. Plakát rozkošného klučíka s pronikavýma modrýma očima zdobil zeď nejedné dívky.

Dnes už byste Zaca zřejmě ani nepoznali. Za ty roky, co se objevuje na filmových plátnech, si prošel mnoha změnami. Už to není ten přesladký puberťáček, ale vyrostl z něho dospělý muž.

Před nedávnem se Zac představil v dokumentárním pořadu Netflixu nazvaném Down to Earth with Zac Efron, kde společně s dalším člověkem cestuje kolem země a poznává zajímavá místa. V dokumentu vypadá naprosto jinak, než jak si ho všichni pamatují.

Je urostlý, má vousy a nebojí se špinavé práce. Jak moc se Zac změnil, se můžete podívat ve fotogalerii.

Související články

Další články