Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Idol dívčích srdcí Eros Ramazzotti nestárne: Italským šarmem okouzluje i po padesátce

+ Další 4 fotografie
pop idol
Na špičce italské populární hudby se drží bezmála 35 let. Zpěvák a hudební skladatel Eros Ramazzotti (55) okouzlil miliony žen po celém světě. A nemohou za to jen chytlavé melodie a texty o lásce a ženách. Eros byl vždycky fešák a ani čtyři roky před šedesátkou neztrácí nic ze svého charismatu. Idol žen po celém světě opravdu umí stárnout s grácií.

Italský hudebník Eros Ramazzotti je úspěšný nejen v Itálii, ale jeho melodickou hudbu a příjemný hlas si oblíbily miliony fanoušků po celém světě. Průlomem v jeho kariéře byl rok 1981, kdy se zúčastnil hudební soutěže Nové hlasy a podepsal svou první nahrávací smlouvu. Eros nezahálel a neustále se zdokonaloval nejen ve zpěvu, ale i ve hře na kytaru, kterou miluje dodnes.

V 80. letech pak vyhrával jeden festival za druhým a vydával hity, které se ani po třiceti letech neoposlouchají. Eros, který vystoupí v úterý 22. 10. v O2 aréně, se příliš nezměnil. Muzikant nezapře italské geny, díky kterým vypadá vitálně i v téměř šestapadesáti letech.

Na hudebním poli Eros vždy slavil úspěchy. V soukromí už to bylo horší. Se švýcarskou modelkou Michelle Hunziker se jim narodila v roce 1996 dcera Aurora Sophie. Své dceři Auroře věnoval i jeden ze svých velkých hitů – „Aurora“. V roce 1998 se s Michelle vzali, ale v roce 2008 se rozvedli. Nyní je šťastný po boku modelky Marici Pellegrinelliové, se kterou má také dceru.

Mohlo by vás zajímat

Další články