Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Idol dívčích srdcí Adam Mišík je celý potetovaný! Proč si nechal pokreslit tělo?

Co se to jen s Adamem stalo?
Zdroj: Profimedia.cz/TV Nova
+ Další 2 fotografie
Je přirovnáván k českému Justinu Bieberovi, ale přece jen mu k tomu něco chybělo. Známý kanadský zpěvák má po těle samé malůvky a dál jich dost přibývá. Ale mladíček se doteď jakýchkoli experimentů bál, ale asi už na to nastal pravý čas. Nebo jak to s jeho tetováním vlastně je doopravdy?

Jestli jste se už chtěli leknout, že Adam Mišík ze sebe dělá chodící umělecké plátno, tak si můžete oddychnout. Což možná udělají hlavně jeho rodiče, že se jejich malý synáček nezbláznil a nerozhodl se celou svou kůži pokrýt malůvkami.

Sice se v tom docela zhlédnul, ale chtěl jen napodobit oblíbeného zpěváka Adama Levina ze skupiny Maroon 5 ve vtipné soutěži Tvoje tvář má známý hlas, kterou uvidíte tento týden v sobotu večer na Nově.

Ale Adamovi by to vážně slušelo, víc by konečně zmužněl a nevypadal by tak zženštile, ale prý si na to ještě máme počkat, jestli se pro tetování někdy rozhodne. Nechce následovat ani Adama, ani Justina a být jak omalovánky.

Související články

Další články