Z vlasatého umělce se stal usedlý politik s kouty. Jenže ani po tolika letech Jan Kalousek (54) neztratil svůj šarm. Stále má spousty fanoušků, kteří se nemohou dočkat jeho comebacku. První vystoupení se uskuteční už zítra, ale bohužel bude jen pro uzavřenou skupinu lidí. Přijde ho podpořit zpěvák Ivan Hlas či herec Václav Kopta.

Jestli jste smutní, že se na koncert nedostanete, tak nezoufejte. Honza totiž pro veřejnost chystá vystoupení už 20. února v Malostranské Besedě! „Dělal jsem děti, čtyři roky byl v zastupitelstvu a pak jsem potřeboval krátkou karanténu. Teď mám ale naladěnou kytaru a jsem připraven rozdávat dobrou náladu, zapomenout na všední starosti a pomoci vám dobít baterie,“ komentoval svůj návrat Jan Kalousek.

Aby své fanoušky nezklamal, už teď zkouší s kapelou, aby měl na koncertě jistou ruku. „Přestávky jsou dobrá věc. Mohou vás inspirovat, nebo vám podrazit nohy. Já ale cítím, že mně konkrétně ta pauza pomohla a posunula dopředu,“ řekl Jan Kalousek, který je po hudební přestávce plný síly a nových nápadů.

Jen se podívejte, jak se z rebela stal páprda, který to ale umí stále pořádně rozjet.