Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Divoká minulost ukrajinských nahotinek z Dubaje odhalena! Svlékají se rády

Divoká minulost ukrajinských nahotinek z Dubaje odhalena! Svlékají se rády
Zdroj: instagram
+ Dalších 14 fotografií
Ukrajinské nahotinky
Kdo jsou modelky, které pózovaly nahé na balkoně v Dubaji? Jejich snímek obletěl svět, teď byla jejich identita odhalena. Za celou svlékací akcí stojí ukrajinský byznysmen a zbohatlík Vitalij Grešin (41). Dívky si za ni vysloužily vyhoštění ze země.

Fotka, která šokovala Dubaj

Ve Spojených arabských emirátech byla zatčena velká skupina žen, která se účastnila nahého focení na balkoně v Dubaji. Jednalo se o ukrajinské modelky, jejichž vysvlečené snímky šokovaly svět. Identita žen byla nyní odhalena. Dívky se účastnily party v lyžařském středisku Bukovel poblíž vesnice Poljanica. Tu pořádal ukrajinský zbohatlík a playboy Vitalij Grešin, který se živí jako byznysmen. Do Dubaje za ním pak dorazilo asi 40 slečen. Kolik přesně se jich účastnilo nahého focení a kolik z nich se zúčastnilo jeho oslavy narozenin, se neví. Vitalij byl nyní zatčen dubajskou policií, dívky budou deportovány ze země.

Měla jet jenom na dovolenou

Identitu Jany Graboščukové (27) se podařilo odhalit poměrně rychle. To díky jejímu tetování na zadečku a vrchní části stehna. Dívčina rodina zůstala ale v šoku. Mysleli si totiž, že Jana odjela na obyčejnou dovolenou. O tom, na čem se podílela, neměli ani tušení. Jana je absolventkou práv. V oboru si prý ale nemohla najít žádné pracovní místo. Vydala se tedy fotit. V minulosti pracovala jako hosteska a servírka. Modelingem se živí už asi rok. Na Instagramu se chlubila fotkami pohádkových snídaní, luxusních sporťáků a azurových bazénů. Zkrátka luxus hodný závisti. Jenže kde na to všechno vzala?

Zatčení a vyhoštění ze země

Další z identifikovaných dívek je Anastasia Kašubová (21) a dívka, která si říká Diana. Další z krásek se jmenuje Jekatěrina Kašenková, ale říká si Kate. Marianna Fedčuková (21) Dubaj sice navštívila, popírá ale, že by se nahého focení na balkoně účastnila. Svůj Instagram má ale odhalených fotek plný.

Po tom, co se fotky objevily na internetu, zasáhla na místě dubajská policie. Ta kromě odvážných krasotinek zatkla i fotografa, který měl pocházet z Ruska anebo Ukrajiny. Dubajská policie je pak obvinila ze zhýralosti a jejích projevů na veřejnosti. "Takové chování je nepřijatelné a neodráží hodnoty a etiku společnosti Spojených arabských emirátů," uvedla dubajská policie. Dívkám hrozilo až šest měsíců vězení, nakonec ale budou "pouze" deportovány ze země. V zemi vyvolalo focení značné pohoršení, je tam totiž zakázáno i třeba pro nás obyčejné líbání na veřejnosti.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy