Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Identita řidiče z Humpolce odhalena: Chlapečka (†2) v kočárku zabil bývalý policista Jiří

+ Dalších 5 fotografií
Strašné
Ve středu se v Humpolci odehrála ohromná tragédie, při které přišel o život dvouletý chlapeček a osmiměsíční holčička byla vážně zraněna. Auto, které řídil Jiří P. (54), najelo do kočárku s dětmi. Řidiči hrozí až šest let ve vězení.

Během středečního rána se v Humpolci v Hradecké ulici odehrálo něco příšerného. Řidič Jiří P. najel svým terénním hyundaiem do babičky (58) a srazil kočárek s dětmi, se kterými byla babička zrovna na procházce. Chlapeček (†2) srážku nepřežil a osmiměsíční děvčátko muselo být ve vážném stavu transportováno do nemocnice vrtulníkem, kde bojuje o život. I babička skončila zraněná v nemocnici.

Řidičem vozu byl podle informací Blesku bývalý policista Jiří P. Obyvatelé obce, ve které řidič žije, jsou naprosto v šoku. Nikdo tomu nemůže uvěřit. Podle jejich slov je Jiří slušný chlap. Poté, co odešel od policie, nastoupil k bezpečnostní agentuře. Nyní mu hrozí až šest let ve vězení.

Na místo tragédie lidé nosí plyšáky a zapalují svíčky…

Mohlo by vás zajímat

Další články