Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Ideální místo na první rande? Panně stačí kavárna, Štír chce hned postel

Jak bude vypadat podzim?
Zdroj: wehearit
+ Další 2 fotografie
Nevíte, kam se vydat se svým novým objevem na první rande? Zkuste si zjistit, jaké je znamení, protože to vám o něm hodně napoví. Hvězdy vám poradí, kam ho vzít a co dělat, abyste nešlápli vedle. Tak kam to bude?

BERAN (21. 3. – 20. 4.) Berani nesnášejí nudu, takže je rozhodně nenadchne, když půjdete do kina a nebo je pozvete na lahodnou kávu. Nad tímto programem budou pravděpodobně ohrnovat nos a nejspíš ani na žádné rande nepřijdou. Musíte jít na to fikaně, domluvte si schůzku a navrhněte, že vaše rande bude spontánní záležitost.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Býk se potřebuje ukázat, takže pokud plánujete jít na rande s tímto týpkem, nechte výběr místa rozhodně na něm. Ani se nesnažte cokoliv vymyslet, protože on to stejně udělá podle sebe. Protože je to tvor, který rád mlsá a jí, můžete si být jistá, že se pořádně nadlábnete.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Blíženci jsou romantici a jejich vzdušné znamení jim dává určitý pocit růžových brýlí. Pro něj bude nejlepší, když se vydáte na loď a strávíte tam společně pár hodin. Taková plavba s panem Neznámým na parníku může být opravdu nezapomenutelná.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Rak je prostě takový ňouma, který moc neví, jak překvapit. Má svoje zásady a naučené věci a nerad vybočuje z cesty. Kavárna to prostě jistí a na tom nic nezměníte.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Lev potřebuje ukázat ego a že on je král všech mužů. Přijede pro vás luxusním fárem, ze kterého vám vypadnou oči z důlků. Jakmile nastoupíte do jeho žihadla, odveze si vás do luxusního rezortu, kde na vás bude čekat šampaňské a vířivka. Lev prostě miluje okázalost.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Lidé ve znamení Panny mají všechno dopředu naplánované a věřte, že budou mít velký problém najít nějakou skulinku na randění. Jejich život je samá práce, škola a učení. Dejte si rande v knihovně. Panna bude aspoň v klidu, že jakmile skončí rande, může se zase učit.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Váha bude mít velký problém se rozhoupat, kam vás pozve. Jeden den si vymyslí romantickou večeři při svíčkách a druhý den je napadne zase den na farmě. Raději to vezměte do svých rukou a řekněte, kam se vydáte, jinak se ničeho nedočkáte.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Vášnivý Štír by si vás nejradši vzal hned do postele a tam by strávil celou noc. Pokud však nejste holka lehkých mraků, navrhněte, že můžete jít spolu na skleničku nebo nějaký ten drink. Uvidíte, jak se bude situace vyvíjet, třeba nakonec v té posteli i skončíte.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Střelec je gurmán, takže ho rozhodně potěší, když půjdete na kus žvance. Možná vás pozve i k sobě domů a navrhne, že uvaří lahodnou večeři. Klidně jděte, protože tento labužník opravdu vařit umí. Budete se olizovat až za ušima.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Snad každý Kozoroh miluje černou barvu. Velmi mu tedy zalichotí, když ho vezmete na místo, kde nebude takové světlo, které by ho mohlo znervózňovat. Vydejte se tedy na podzimní procházku listím, kterou zakončíte v nedaleké putyce, kde si budete moci objednat pivko.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Vodnář je divné znamení a potřebuje rozhodně něco originálního. Vůbec mu nebude připadat divné, když vás na první schůzku pozve na výlet balonem. Bude to romantika jako blázen, a pokud se nebojíte výšek, uvidíte, že se budete vznášet na obláčcích. A to doslova!

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Ryba má velký problém navázat jakýkoliv kontakt s jiným pohlavím. Musíte tedy na ně pomalu a raději vybírejte místo první schůzky, kde nebude moc lidí. Co takhle jít pouštět draka na opuštěnou louku? Vypadá to dětinsky, ale muže ve znamení Ryb to nadchne.

Mohlo by vás zajímat

Další články