Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Ideální barva podle znamení zvěrokruhu: Která k vám nejvíce pasuje?

Barvy
Barev máme na světě nespočet. Každý ale preferujeme jinou. Málokdo ví, že podle jednotlivých znamení nám přísluší různé barvy. Znamení totiž mohou ovlivňovat nejen náš charakter, ale i cit pro módu, kterou si pak logicky podle barev vybíráme.

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Beran má rád odjakživa červenou, protože je vášnivým člověkem. Jeho temperament mnohdy zastíní všechny v místnosti, i proto se k němu červená hodí. Rád ji využívá v bytě i jako barvu na doplňcích nebo oblečení.

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Býk je romantická duše, která si ráda dopřává trvalý vztah. Příliš mnoho svobody Býkovi neprospívá. Vzhledem k romantickému smýšlení se k němu hodí růžová nebo žlutá. Hlavně tedy k něžnému pohlaví, které si rádo tak i vymaluje.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Blíženci jsou neustále rozlítaní a nevědí, co chtějí. Barva, která by seděla právě k nim, vybrat v podstatě nejde. Mají rádi zlatou se spoustou flitrů, ale když nemají náladu, klidně si na sebe vezmou šedivou.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Rak je znamení, které nejraději tráví čas se svojí rodinou a je ochoten se jí 100% podřídit. Pro obecné blaho udělá všechno. Z toho důvodu zvolí barvu, kterou mu určí ostatní. Sám totiž nemá úplně názor.

LEV (23. 7. až 22. 8.)

Lev je úplný opak Raka. On je ten, který určuje barvy ostatním, a běda těm, kteří se mu pokusí pomoct. Lev má rád paradoxně barvu velbloudí. Rád se v ní promenáduje před ostatními a dává najevo, jak moc velkou autoritu má.

PANNA (23. 8. až 22. 9.)

Zejména ženy ve znamení Panny jsou posedlé uklízením. Z toho následně pramení potřeba se oblékat do světlých čistých barev. Jakmile vejdou do obchodu, zamíří do basic sekce a i doma bude jejich nábytek bělavé barvy.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.)

Váha se obvykle neumí rozhodnout. Ve výběru barev si je ale jistá. Dává přednost zemitým tónům. Blízké jsou jí barvy listí nebo třeba cihlová, do které se ráda obléká. Právě Váha si dá na stěnu tapetu z cihel nebo si z nich rovnou postaví baráček.

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.)

Živočišný Štír si ujíždí na všech barvách, co mu připomínají jeho oblíbený sex. Rád se obklopuje červenou, fialovou, fuksiovou nebo rudou. Šílené barevné spektrum vyhledává, kde může. Nikdo jiný tolik výrazných barev nesnese.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.)

Střelec je s výběrem barvy střídmější a drží se při zemi. Má podobný pohled na věc jako Váhy a též se vyžívá v listopadových zemitých barvách. Volí ale světlejší tóny. Cihlovou má rád, ale v jeho případě už jde trošku do růžova.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.)

Kozoroh není žádný experimentátor, a tak se drží základního spektra barev. Černá, červená, modrá, zelená, bílá a žlutá jsou přesně pro něj. Nebrání se variabilitě, ale z těchto šesti barev nevybočuje.

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.)

Jednou za čas se odváže i Vodnář. Sice se celý rok obklopuje barvami, které nejsou zrovna odvážné, ale když to nejméně čekáte, šokuje nějakým povedeným výstřelkem. Vodnářky mohou tedy z ničeho nic zvolit strakatou halenku, muži volí nezvyklé kravaty.

RYBY (21. 2. až 20. 3.)

Znamení Ryb často volí khaki nebo žlutou. Cítí se v ní velmi přirozeně a uvolněně. Nejraději by Ryby chodily v uniformách vojáků, které jim jsou svým maskáčovým vzhledem sympatičtí. Často proto volí i takové povolání.

Mohlo by vás zajímat

Další články