Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

IAN vydávají po odmlce nový singl: Koma stačí jednou za život a víte, čeho se vyvarovat

Skupina IAN, z poslední doby známá jako spoluautor hitu HEY GIRL, po téměř dvouleté odmlce a výrazné obměně sestavy vydává první singl z nadcházející desky.

Frontman Yvese říká, že další etapa IAN bude vystihovat vítr, pozitivní přístup k věci a hlavně víc klidu. I přes název COMA dává píseň naději nového větru i do stavu, kdy si člověk myslí, že stav, který má teď, je napořád.

Klip má na svědomí režisér Zdeněk Sopůšek, který stojí za velkým množstvím českých klipů pro umělce, jako jsou ATMO music nebo Sebastian. Za námětem klipu stojí majitel a kreativní producent agentury ALL 4 BANDS Jan Šátava: „IAN mají v sobě přemíru potenciálu a energie, která musí ven. Dynamiku, se kterou vznikají jejich díla, jsme se pokusili vystihnout paralelou živlů. Jsem přesvědčený, že jednoho dne to bude velký hudební projekt.“

Předchozí deska VOYAGE byla víc o tom se kopnout a všechny přímočaře předběhnout. “Teď nedobýváme prostor kolem sebe, ale tvoříme si ho sami. Každý krok, který uděláte, každé rozhodnutí se projeví všude kolem vás a klip odráží stav, kdy stojíte ve svým vysněným nebo naopak stísněným prostoru těsně před rozhodnutím dalšího kroku," dodává Ian Yvese.

IAN v čele s Ianem Yvesem můžete znát jak jako výherce posledního ročníku hudební soutěže "Český YOUTUBE FEST”, kdy se IAN se živou nahrávkou ze střechy povedlo předběhnout více než 900 dalších soutěžních titulů. IAN můžete znát také z éteru, kdy největším rádiovým úspěchem byla pro IAN spolupráce s DJ’s Digital Fever na písni HEY GIRL, ze které vzešel překvapivě druhý nejhranější singl na CZ & SK rádiích. Máte-li rádi balet, mohli jste zaznamenat autorskou inscenaci GAME OVER, kterou ve spolupráci Národním divadlem v Brně doprovázeli IAN živým vystoupením. Pokud jste je nepoznali do teď, doporučujeme jejich poslední singl COMA.

Související články

Další články