Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

I v karanténě má, na co si vzpomene: Takhle Jasmina s Rytmusem rozmazlují Sanela

I v karanténě má, na co si vzpomene: Takhle Jasmina s Rytmusem rozmazlují Sanela
Zdroj: archiv Jasminy Alagič a Rytmuse
+ Dalších 22 fotografií
šťastná rodinka
Ani koronavirus jim nemůže zabránit, aby splnili synovi všechno, co mu na očích vidí. Rymtus (43) a Jasmina Alagič (30) chtějí být nejlepšími rodiči pod sluncem a zatím se jim do daří. Jejich malý Sanel (8 měsíců) se má jako v bavlnce a stěžovat si nemá na co!

Časté výlety k jezeru, parádní vyžití na zahradě i chlapské blbnutí s tátou. Sanel si na nedostatek rodičovské lásky stěžovat nemůže. Rytmus a Jasmina Alagič se snaží ze všech sil, aby synovi dopřáli to nejkrásnější dětství, a vypadá to, že i v karanténě se jim to daří.

Piešťanského drsňáka a balkánskou krásku nedokáže zastavit ani koronavirus. Tahle dvojice si váží všeho, co jim život přihraje. Anebo to alespoň tvrdí. "Moct sedět byť s jediným člověkem u stolu je krásné a musíme být za to vděční v každé situaci, kterou nám život přináší," rozplývala se Jasmina na Instagramu.

Se synem si jako správná máma každý den hraje. "Pánovi musím přidržovat zrcadélko, aby si mohl zkontrolovat přehazovačku," smála se u fotky ze zahrady. Rytmus tuhle rodinnou idylku v časech koronavirové krize shrnul slovem "harmonie".

Nejsou ale všechny dny růžové. Tady si přečtěte, jakou kritiku Jasmina schytala za údajně nezodpovědné chování vůči synovi.

Související články

Další články