Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

I v 50 vypadá žhavě: Po dceři Sami si OnlyFans založila také Denise Richards

Denise Richards si založila OnlyFans jako její dcera Sam.
Zdroj: Profimedia, Instagram D. Richards, koláž eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
Provokativní fotky

Před týdnem si založila profil na platformě OnlyFans osmnáctiletá Sami, dcera herců Charlieho Sheena (56) a Denise Richards (51). A zatímco její otec zuří, že si profil na této stránce vůbec založila, zdá se, že její matku tento krok inspiroval. Denise se totiž také rozhodla provokovat fanoušky a svůj účet na této platformě, kam lidé ve velké míře přidávají nahé fotografie, si též založila! Informovala o tom sama herečka a bývalá modelka na Instagramu.

Jaká matka, taková dcera, říká se. V tomto případě je to však zřejmě obráceně. Sami, čerstvě osmnáctiletá dcera herců Charlieho Sheena a Denise Richards, před týdnem šokovala, když si 13. června založila profil na OnlyFans. Jedná se o platformu, na které mohou lidé získávat peníze od jiných uživatelů, a plno lidí to využívá k tomu, že na stránky přidávají nahé fotografie a lidé jim za to platí.

Sam „Sami“ Sheen je nejstarší dcera herečky a modelky Denise Richards a herce Charlieho Sheena. Její otec nebyl z toho, že si založila profil na této platformě, vůbec nadšený. „Teď jí je osmnáct let a žije se svou matkou. Tohle by se pod mou střechou nikdy nestalo,“ nechal se slyšet podle US Weekly Sheen a obvinil z toho svou bývalou ženu Denise.

Denise Richards je také na OnlyFans

Nyní všechny překvapila i samotná Denise Richards, která si svůj profil na této síti založila také, jen týden po své dceři! Na Instagramu sdílela video, na němž chodí bosá po pláži v bílých šatech se spadlými ramínky. „Připraveni... jdeme na to,” napsala k videu a připojila i odkaz na svůj profil na OnlyFans.

„Ahoj, lásky, snažím se přijít na to, jak tento web funguje. Je to pro mě všechno nové. Jsem ohromená a vděčná za všechnu vaši lásku a podporu, opravdu mě baví být s vámi propojená. Může mi trvat několik dní, než skutečně pochopím, jak tato stránka funguje, a poté zodpovím všechny vaše dotazy, ozvu se každému z vás!” napsala na svůj nově vytvořený profil jednapadesátiletá Denise.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy