Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

I při kontrakcích žertovala: Porodní asistentka Gábina zaplnila Malé lásky humorem

I při kontrakcích žertovala: Porodní asistentka Gábina zaplnila Malé lásky humorem
Zdroj: extra.cz
+ Další 4 fotografie
porod
Usměvavá a sympatická porodní asistentka Gábina s manželem Honzou kdysi přišli o miminko. I přes svůj smutný příběh, který nejednoho diváka dojal, nakonec společně zaplnili pořad Malé lásky humorem. Gábina, která u porodu měla svou nejlepší kamarádku, žertovala i během kontrakcí. Ještě než vůbec porodila, sama si i vyplnila dokumentaci.

Gábina pracuje jako porodní asistentka ve fakultní nemocnici v Plzni. Tam pod dohledem kamer v Malých láskách přivedla na svět svého syna Matýska, který udělal svým příchodem radost nejen jí a jejímu manželovi Honzovi, ale i její nejlepší kamarádce. Ta je také porodní asistentkou a Gábině byla po celou dobu po boku.

Už od počátku bylo jasné, že Gábina nebude jako ostatní maminky. Když přicházela do nemocnice a kamarádka se jí ptala, proč jde pozdě, odvětila jí, že pekla. Ještě než vůbec začala rodit, sama si vyplnila potřebnou dokumentaci a neváhala u toho vyzkoušet manžela, zda si pamatuje datum jejich svatby.

Když měla kontrakce, řekla své nejlepší kamarádce, ať se jde v klidu najíst. Při prohlídce doktorky zahlásila, že se na prohrábnutí od ní těšila. "Já jsem řekla, že do tří porodím, tak do tří porodím, já vás tady nechci zdržovat," řekla v bolestech. Díky ní byla premiérová epizoda plná vtipných hlášek a divákům nepochybně sledování Malých lásek zpestřila.

U porodu prý byla tak pozitivní proto, aby se myšlenkově oprostila od všech myšlenek na to, co špatného by se mohlo stát. V posledních chvílích už ji ale humor přešel, bolest ji prý naprosto paralyzovala. Když se na to podívá zpětně dnes, vzpomíná s láskou a je ráda, že do pořadu šla. Dnes je z ní spokojená maminka Matýska, kterému je rok a půl. Ten dle slov svých rodičů vydá za 3 děti, je zdravý, hravý a živelný.

Charlotte Ella Gottová má nakročeno k hvězdné kariéře: Co jí radí Dara Rolins

Související články

Další články

Nejnovější kauzy