Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

I přes ztrátu miminka si Natálie Kočendová umí udělat radost: Vánoční stromeček už má v obýváku

Zdroj: Archiv
+ Dalších 8 fotografií
vánoce
Vánoce, stromeček, dárky a příchod Ježíška. Tahle slova by letos nejraději mnoho lidí s příchodem světové pandemie zapomnělo. Koronakrize se dotkla celého světa a některých lidí natolik, že ani svátky vánoční jim náladu nezvednou. Misska Natálie Kočendová (20), která se navíc smiřuje i s tragickou ztrátou dítěte, si ale radost vzít nenechává a vánoční přípravy zahájila už v listopadu.

Většina lidí by rok 2020 nejraději vymazala z historie času. S příchodem koronaviru, který vtrhl do životů všech obyvatel světa, přišlo i mnoho komplikací, které by si člověk v minulém roce ještě ani nedovedl představit. Světová pandemie je ale neúprosná a vládní nařízení na sebe nenechala dlouho čekat. Mnoho lidí je nyní bez práce, peněz, v naději, že se situace co nejdříve zlepší, a na příchod Vánoc nemají ještě ani pomyšlení.

Krásná Miss Natálie Kočendová prožívá letošní rok o dost hůře než většina lidí, nejenže se koronavirus nějakým způsobem dotkl i jí, ale kráska přišla o kus sebe, když v šestém měsíci těhotenství přišla o milovaného syna, kterého čekala se svým partnerem, kterým je známý barber Laky Royal

Pozitivní myšlenky

I po tak tragické životní události si ale Natálie dokáže najít cestu, jak být šťastná a pozitivní. Kráska se rozhodla, že si udělá radost a na zdobení vánočního stromečku nebude čekat až do prosince, tak si ho ozdobila už předčasně v listopadu. Natálie dokonce nezahálí ani s dárky a některé už začala i balit.

Jako správná influencerka nezapomíná ani na své fanoušky a své vánoční přípravy s nimi sdílí společně se spoustou užitečných rad.

Pro někoho brzy, pro někoho ten pravý čas. Podívejte se, pro jakou vánoční výzdobu se Natálie letos rozhodla.

Související články

Další články