Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

I přes ztrátu miminka si Natálie Kočendová umí udělat radost: Vánoční stromeček už má v obýváku

I přes ztrátu miminka si Natálie Kočendová umí udělat radost: Vánoční stromeček už má v obýváku
Zdroj: Archiv
+ Dalších 8 fotografií
vánoce
Vánoce, stromeček, dárky a příchod Ježíška. Tahle slova by letos nejraději mnoho lidí s příchodem světové pandemie zapomnělo. Koronakrize se dotkla celého světa a některých lidí natolik, že ani svátky vánoční jim náladu nezvednou. Misska Natálie Kočendová (20), která se navíc smiřuje i s tragickou ztrátou dítěte, si ale radost vzít nenechává a vánoční přípravy zahájila už v listopadu.

Většina lidí by rok 2020 nejraději vymazala z historie času. S příchodem koronaviru, který vtrhl do životů všech obyvatel světa, přišlo i mnoho komplikací, které by si člověk v minulém roce ještě ani nedovedl představit. Světová pandemie je ale neúprosná a vládní nařízení na sebe nenechala dlouho čekat. Mnoho lidí je nyní bez práce, peněz, v naději, že se situace co nejdříve zlepší, a na příchod Vánoc nemají ještě ani pomyšlení.

Krásná Miss Natálie Kočendová prožívá letošní rok o dost hůře než většina lidí, nejenže se koronavirus nějakým způsobem dotkl i jí, ale kráska přišla o kus sebe, když v šestém měsíci těhotenství přišla o milovaného syna, kterého čekala se svým partnerem, kterým je známý barber Laky Royal

Pozitivní myšlenky

I po tak tragické životní události si ale Natálie dokáže najít cestu, jak být šťastná a pozitivní. Kráska se rozhodla, že si udělá radost a na zdobení vánočního stromečku nebude čekat až do prosince, tak si ho ozdobila už předčasně v listopadu. Natálie dokonce nezahálí ani s dárky a některé už začala i balit.

Jako správná influencerka nezapomíná ani na své fanoušky a své vánoční přípravy s nimi sdílí společně se spoustou užitečných rad.

Pro někoho brzy, pro někoho ten pravý čas. Podívejte se, pro jakou vánoční výzdobu se Natálie letos rozhodla.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy