Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

I Pavol Habera má zkrášlující rituál: Když jsem zpocený, tak z člověka všechno opadne, říká

+ Další 4 fotografie

Na karlovarském filmovém festivalu jako již tradičně nechyběla topmodelka Daniela Peštová (51) se zpěvákem Pavolem Haberou (60). Přípravy na slavnostní zakončení probíhaly ve velkém. Habera redakci eXtra.cz prozradil, že má také jeden zkrášlovací rituál. O jaký jde a proč ho nakonec raději vynechal? 

Topmodelka Daniela Peštová je každý ročník ozdobou karlovarského festivalu. Oblékla černou róbu od Balenciaga a nechyběly ani diamantové šperky od Bvlgari. "Mám vše dopředu naplánované. Pokud jde o vlasy a make-up, tak to nechávám na profesionálech," svěřila se nám Daniela.

I Pavol Habera má zkrášlující rituál

Přípravy na slavnostní zakončení si zaznamenala i na svůj Instagram. Ještě před červeným kobercem si dopřála pleťové masky a ani sám Pavol Habera zkrášlující rituály zcela neodmítá.

"Ještě hodinu před červeným kobercem jsem přemýšlel, že si půjdu zaběhat. To tělo se uvolní a mám vyzkoušené, že když jsem trošku zpocený, tak z člověka všechno opadne a je to takový relax. Pak jsem si ale řekl, že to nebudu riskovat. Daniela už byla téměř nachystaná, tak jsem to nechal," řekl Habera s úsměvem pro eXtra.cz.

A jaké má pár plány na léto?

"Ani jeden se nedržíme klasického schématu prázdnin a volna. Já mám nejraději když je to opačně, než to má většina lidí na této planetě. Když pracují, tak si beru volno, a když mají prázdniny, tak já pracuji. Mám raději ten klid, když není nikde moc lidí," prozradil Habera.

V galerii se podívejte, jak to páru letos slušelo.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy