Šestadvacetiletá Chantae Gilman z amerického Seattlu čelí obvinění ze znásilnění. Ano, ze znásilnění muže. Takové věci se moc nevidí. A když se dějí, ti muži si obvykle zase tak moc nestěžují.

Obětí znásilnění byl jednatřicetiletý neidentifikovaný muž, který se nahlásil policii už v létě tohoto roku. Osobně Chantae Gilman neznal, pouze od pohledu ji znal jako místní uživatelku drog.

Podle policejní zprávy večer muž navštívil narozeninovou party souseda, který se s Chantae Gilman znal. „Jakmile přišel zpátky domů, usnul,“ popisuje situaci detektiv Roger Ishimitsu. „Kvůli dlouhému dnu v práci spal velmi tvrdě.“

Tak moc tvrdě, že si nevšiml, že se Chantae Gilman vkradla do jeho bytu, svázala ho a znásilnila. Policie popisuje, jak se ve „dvě hodiny ráno muž náhle probudil, když spatřil, jak má ztopořený penis uvnitř ženy, zatímco měl ruce svázané za hlavou“. Když ženě řekl, aby z něj slezla, ignorovala ho. Nakonec se mu ale podařilo zpod ní dostat.

Chantae Gilman samozřejmě všechno popřela, ale muž šel na kliniku, kde si nechal odebrat vzorky DNA, na základě kterých byla Chantae Gilman zatčena. A jak se teď Chantae Gilman brání? Má prý psychické problémy a bipolární poruchu, takže si nic z toho nepamatuje.