Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

I modelky mají VADY NA KRÁSE! Sexy zrzka Pavelková předvedla svou zadnici a PROZRADILA NEDOKONALOSTI

I Romana má své nedostatky, ale zadeček to opravdu není.
Zdroj: Klinika krásy Anděl
+ Další 4 fotografie
Jestli jste záviděli těm holkám z přehlídkových mol a časopisů, jak jsou dokonalé, tak si můžete v klidu oddechnout. Všechny ty krásky jsou z masa a kostí a mají také své nedostatky. Teď na jeden dokonce sama Romana Pavelková upozornila. I když prdelku má jako ze žurnálu.

Nikdo nejsme dokonalí, ani ty sexbomby z fotografií, které na nás na každém rohu číhají. Sama bývalá finalistka Miss Romana Pavelková (32) se nestydí za své vady na kráse, dokonce se k jedné i přiznala. Přeci se není za co stydět, že někde něco nemáme, jak má být.

Od porodu syna Maxíka ji totiž trápí pigmentové skvrny, které má na obličeji. „V těhotenství se mi objevily v důsledku hormonálních změn a stále se jich nemůžu zbavit. Letní paprsky mi je ještě více vybarvily,“ prozradila nám krásná zrzka, která ale nehodila flintu do žita a rozhodla se se svým nedostatky bojovat. Dochází na speciální kúry do luxusního kosmetického salonu na pražském Andělu a výsledky jsou opravdu vidět.

Ale abychom se nebavili jen o tom, co kde komu chybí či přebývá, tak nám Romana poslala opravdu sexy fotku z dovolené v Egyptě, kde velmi rajcovně špulí svou dokonalou prdelku. Jenže pánové, máte smůlu, tato modelka už je dávno pod čepcem, ale zaslintat si nad její fotkou v naší galerii samozřejmě můžete.

Související články

Další články