Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

I celebrity mají své dny! Jak to vypadá, když mají plné zuby paparazzi foťáků?

Někdy mají opravdu vtipné převleky!
Zdroj: boredpanda.com
+ Další 4 fotografie
Hollywoodské hvězdy to nemají v životě jednoduché. Sice jsou obklopeny bohatstvím, zábavou a bezstarostným životem, ale jejich soukromí strádá. Každá hvězdička se s paparazzi vyrovnává po svém. Někteří herci nebo zpěváci mají opravdu originální recepty. Tak se na ně podívejte. Zaručeně vás rozesmějí.

Jestli si myslíte, že být hollywoodskou celebritou je ta nejlepší a nejsnazší „profese“ na světě, tak jste na omylu. Je nutné si uvědomit, že i když jsou tito lidé považováni za hvězdy největší velikosti, tak pořád to jsou lidé jako my.

Mají své problémy, svá trápení. A uvědomte si, že někdy to není opravdu jednoduché, když za vámi čtyřiadvacet hodin denně stojí paparazzi a dokumentují každý váš přešlap.

Možná si žijí jako v pohádce, mají tolik peněz, o kterých nám se může jen zdát, ale i těmhle lidem může dojít trpělivost.

Pak se není čemu divit, když jsou někdy sprostí, na dotěrné novináře zaútočí nebo jim jednoduše rupnou nervy.

Ovšem pak tu jsou celebrity, které se s dotěrnými fotoaparáty vypořádávají podle svého. Podívejte se do galerie, jak se s takovými otravnými paparazzi vyrovnávají hvězdy, jako Leonardo DiCaprio, Dustin Hoffman, Jim Carrey, nebo Jennifer Lawrence.

Související články

Další články