Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

I Carrie Bradshaw stárne: Sarah Jessica Parker se za šediny, vrásky a povadlou pleť nestydí

Sarah Jessica Parker vrásky ani šediny neskrývá.
Zdroj: profimedia
sex ve městě

Sarah Jessica Parker (56) v New Yorku natáčí pokračování oblíbeného seriálu Sex ve městě. I přesto, že se bude muset seriál obejít bez postavy Samanthy Jones, tak se fanoušci nemohou dočkat. Nedávno se objevily snímky z průběhu natáčení a hlavní představitelka Carrie Bradshaw sklidila nejenom u žen po padesátce velký obdiv. 

Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon a Kristin Davis natáčí úspěšné pokračování legendárního seriálu 90. let Sex ve městě.

Herečka Kim Cattrall se už v minulosti vyjádřila, že se do seriálu ani případného filmového pokračování nevrátí. Hlavním důvodem jsou její spory se Sarah Jessikou Parker.

Samotná Sarah se na toto téma nedávno rozepsala na sociálních sítích. "Není to tak, že bych ji neměla ráda. Nikdy jsem to neřekla a nikdy nic takového neřeknu. Samantha zkrátka není součástí tohoto příběhu, ale vždy bude součástí naší party," napsala.

Sarah Jessica Parker kašle na retuš

Herečka a hlavní představitelka momentálně natáčí se svými kolegyněmi pokračování a na veřejnost se dostaly již první fotky.
Na profi snímcích to samozřejmě všem třem sluší. Na druhou stranu, Sarah se nebojí ukázat ani reality bez jakýchkoli příkras.

Na neupravených snímcích odhaluje, že i Carrie Bradshaw stárne a k stárnutí zkrátka vrásky, šediny a povadlá pleť patří.

Na sociálních sítích sklízí nejenom Sarah obdiv od žen. "Je skvělé, že se nebojíte ukázat pravdu takovou, jaká je. Tleskám," píší.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy