Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

I Bobo Švarc dává sbohem Ordinaci: Skončila v pravý čas, cestou mi umírali kolegové

Sbohem...
Zdroj: TV Nova
+ Další 4 fotografie
sbohem bobo
Oblíbeného herce Martina Zounara (53) jsme měli tu možnost zastihnou na focení kolekce brýlí pro e-shop Alensa. Před objektivem fotografa se potkal i s jeho hereckou kolegyní z Ordinace v růžové zahradě Danou Morávkovou (49). Pro redakci eXtra.cz se Martin svěřil, jak se loučí s rolí vypočítavého Boba Švarce, kterou ztvárňoval dlouhých jedenáct let.

Herec Martin Zounar patří k dalším neodmyslitelným hercům, kteří se v seriálu Ordinace v růžové zahradě objevovali více než deset let. Martin ztvárňuje roli vypočítavého Boba Švarce dlouhých jedenáct let a konec vnímá jako zakončení jedné velké životní etapy.

"Myslím si, že Ordinace skončila v pravý čas. Po kolezích se mi bude velmi stýskat, byli jsme jako jedna velká rodina, prožili jsme spolu narození dětí, ale také bohužel úmrtí kolegů. Těch jedenáct let pro mě byla neskutečná životní cesta a vývoj. Je to pro mě čest, že jsem v Ordinaci mohl vůbec působit."

Život mi vzal mnohem víc

Někteří herci nesou konec Ordinace velmi těžce, oznámení definitivního konce vzali jako kudlu do zad, přijdou o zásadní zdroj příjmu, a neví, z čeho budou platit hypotéku. Herce Martina Zounara jsme se zeptali, zda i on vzal informaci o konci seriálu jako podpásovku.

"Jako kudlu do zad oznámení konce Ordinace určitě neberu, to je hloupost, jestli to tak někdo bere. Spekulace ohledně toho, o kolik peněz přijdeme nebo nepřijdeme uzavřu jinak. Přišel jsem v životě opravdu o víc. Kdo umí, ten si peníze vždycky vydělá," řekl redakci eXtra.cz.

Čas je mocný čaroděj

Diváci Ordinace v růžové zahradě prožívali s herci nejen životní příběhy seriálových postav, ale také mohli sledovat, jak se na nich podepisuje kouzlo neúprosného a nezastavitelného času.

Sám herec Martin Zounar se přiznává, že si jeho vizuální proměny všiml více než dost. "Hrál jsem v Ordinaci jedenáct let, člověk s tím koncem ale jednou musel počítat. Když se dívám na ty první díly, tak se musím smát. Byl jsem ještě černovlasý, o patnáct kilo mladší mladík," řekl s úsměvem oblíbený herec.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy