Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Hysterko, táhni a DALŠÍ VZKAZY: Kirschner se po kritice diváků uzavřela a nemluví!

Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Dalších 31 fotografií
THE VOICE
Tak silné odsouzení od diváků asi vůbec nečekala! Upitvořená zpěvačka Jana Kirschner (40), o které snad dekádu v České republice nebylo vůbec slyšet, usedla do vlaku reality show The Voice Česko Slovenska. Možná chtěla být obdivovaná jako královna. Místo toho se dočkala jen ponížení, protože se chová zvláštně. A vypadá to, že se s kritikou nezvládne vypořádat!

Nikdo jiný z poroty The Voice zas až tak moc sledujícím nevadí, pro Janu ale nemá skoro nikdo ani slova pochopení. Působí na ně jako přemotivovaný diblík, který nezná míru a za každou cenu se snaží být vtipný a upozorňovat na sebe. Nepamatujeme na případ v historii soutěží, v nichž by byla porotkyně až tak moc přehnaná a dostávala tak silnou sodu.

Afektovaná bába?

V diskusích dostává kartáč. Od narážek, že musela být pod vlivem drog (padají slova jako Dojezdy pro hvězdy či o kokainu) nebo alkoholu až po rýpání do její inteligence.

„Na tu afektovanou bábu se vůbec nedá dívat. Kdo ji tam proboha dosadil. A ten Dyk, to je taky katastrofa. Dejte ty pitomce pryč,“ zní jedna z mnoha výčitek Ani další označení by si ale pěnice za rámeček nedala. Slovo hysterka patří k těm nejslabším.

Mlčí jako hrob

Janu Kirschner jsme zkoušeli kontaktovat, abychom se zeptali, jestli si z kritiky něco dělá a zkusí se třeba umírnit, aby byla snesitelnější, nebo jí je to všechno šumafuk. Jako by se ale uzavřela do sebe a s nikým nekomunikovala. Nebere telefony, neodpovídá na zprávy, zkrátka jako by žila v bublině, kam k ní ošklivá slovíčka zlého světa neproniknou.

Pokud se ale působení zpěvačky nezmírní, diváci budou logicky přiostřovat a kritika bude čím dál větší. Už teď je daleko za hranou toho, co by jemnější duše mohla snést. Diváci trpí skoro fyzickou bolestí a dávají to Janě najevo...

Související články

Další články